Press "Enter" to skip to content

Strona internetowa dla producenta krzewów iglastych

Maniek Legowski 0

Projektowanie stron internetowych zawsze mnie interesowało. lubiłam robić różne rzeczy, a jak wiadomo każdy klient jest inny. Dlatego też wiedziałam, że będę się sprawdzała w takiej pracy. Wiadomo, że łatwiej mi się robiło strony internetowe ze słodkimi pieskami, czy dla architektów wnętrz, bo na tym się znałam.

Jak zaprojektować www dla producenta krzewów iglastych?

krzewy iglasteFirmy budowlane czy przemysłowe to nie była moja bajka. Ostatnio trafił mi się też nietypowy jak dla mnie klient. wiedziałam, że przyjdzie do mnie jakiś producent, ale nie wiedziałam, że produkuje on krzewy iglaste sprowadzane od producenta. O ile można powiedzieć, że drzewka się produkuje. Pan był bardzo miły i dobrze się dogadywaliśmy. jednak nie znałam się na ogrodnictwie, nigdy mnie to nie interesowało, więc musiałam się postarać. Nie miałam pojęcia czym jest młodzież iglasta do dalszej produkcji, więc musiałam o niej poczytać w Internecie. Okazało się ze to po prostu średniej wielkości iglaki, które dalej można przesadzać czy krzyżować. Ten producent oferuje także inne rzeczy, jak wrzosy, kwiaty, trawy, drzewka owocowe czy inne. Ponadto, ma on ofertę dla klientów detalicznych i hurtowych, więc prowadzi i sprzedaż hurtową w dużych ilościach, jak i sprzedaje pojedyncze okazy. Mimo iż ogrodnictwo to nie jest coś dla mnie to praca nad tą stroną mnie cieszyła. współpraca układała się bardzo dobrze, a mi się przyjemnie wykonywało stronę. Dostałam bardzo ładne zdjęcia szkółki do wstawienia, teksty również było napisane dobrze, choć nieco je poprawiłam. W jeden weekend udało mi się wszystko skończyć i oddałam stronę w ręce klienta.

On również był zadowolony z efektów, więc wszyscy byli szczęśliwi. Teraz wiem już jak się sadzi wrzosy, jakie są rodzaje krzewów iglastych, i jakie kwiaty sadzi się na wiosnę. Może ta wiedza kiedyś mi się jeszcze przyda.