Press "Enter" to skip to content

Strona internetowa dla agencji PR

Ania Ogrocka 0

Jestem Karol i jestem informatykiem od siedmiu lat. Właśnie skończyłem staż zagraniczny w znanej firmie. Po roku wracam do kraju. Warszawa bardzo się zmieniła od mojego wyjazdu. Wyładniała. Wiele budynków nowych powstało.

Agencja PR dobrze się rozwija, co widać

agencja PRCzasem mam wrażenie, że nie było mnie znacznie dłużej. Agencja public relations, w której jestem zatrudniony przygotowała mi bardzo miłe powitanie. Agencja PR zafundowała mi staż i to dzięki mojej pracy miałem możliwość wyjazdu na staż do bardzo renomowanej szkoły. Moja wiedza i doświadczenie są teraz bardzo wysokie i liczą się w świecie. Brałem udział w przygotowywaniu bardzo znanych reklam. Które są publikowane również w kraju. Różne agencje PR próbowały mnie podkupić i proponowały mi super warunki. Ja jednak jestem zadowolony z moich warunków. Agencja public relations , w której pracuje pozwala mi się rozwijać i mogę brać udział w bardzo dobrych jakościowo projektach. Warszawa to moje miasto od dziecka i nie wyobrażam sobie mieszkać nigdzie indziej. Agencje PR walczą między sobą o dobrych klientów. Nasza agencja PR dostała właśnie duże zlecenie od właściciela firmy lotniczej. Mamy przygotować kampanię dla rodzin z dziećmi. Mamy wykorzystać do niej wszystkie kanały blogi, internet, gazety, radio i telewizja. Po powrocie postanowiłem oświadczyć się mojej dziewczynie, która porzuciła swoją firmę a jest inżynierem i pojechała ze mną za granicę. Za granica podjęła kilka zleceń. Dzięki tamu także podniosła swoje kwalifikacje i ma teraz szansę na pracę w lepszej firmie. Jesteśmy właśnie w trakcie przygotowań do ślubu. Za miesiąc będzie już po wszystkim.

Agencja public relations przygotowała dla mnie bardzo fajny filmik. Wykorzystała do tego nasze zdjęcia. Bardzo się wzruszyłem. Nie wiedziałem jak dziękować.

Więcej informacji na practum.pl