Press "Enter" to skip to content

Sprzedaż podnośników kolumnowych

Kaśka Wilczewska 0

Firma, w której pracuję sprzedaje zakładom wulkanizacyjnym narzędzia i maszyny specjalistyczne, które potrzebne są do tego, żeby wykonywać usługi wulkanizacyjne.

Specjalistyczne podnośniki kolumnowe sprowadzamy aż z Hiszpanii

podnośniki kolumnowePraca nie jest łatwa, ponieważ wszelkie narzędzia i maszyny musimy sprowadzać z innych krajów Europy zachodniej. Właśnie sprowadzanie takich maszyn należy do moich obowiązków zawodowych, wskutek czego bardzo, ale to bardzo często muszę zawodowo wyjeżdżać za granicę. Czasami bywają problemy, na przykład ostatnio chciałem z Niemiec sprowadzić montażownice ciężarowe. Byłem umówiony po odbiór z produkującą je fabryką, ale okazało się, że trzeba będzie kilka tygodni czekać, wskutek czego cała nasza firma miała problemy. Z Polskich fabryk również sprowadzamy sprzęt, zwłaszcza podnośniki, takie jak podnośniki pneumatyczne. Chociaż częściej klienci kupują od nas specjalistyczne podnośniki kolumnowe, których już z Polski nie sprowadzamy, a musimy sprowadzić je z hiszpańskiej fabryki. Z Hiszpanii również sprowadzane są przez nas wyważarki do opon. Dopiero od niedawna współpracujemy z Hiszpańską fabryką, tą współpracę generalnie rzecz biorąc nawiązaliśmy dopiero w tym roku. Generalnie najwięcej rzeczy jednak sprowadzamy z fabryk niemieckich. Oprócz wyżej wspomnianych przeze mnie rzeczy, z Niemiec sprowadzamy również przeróżne urządzenia do geometrii kół. Generalnie moja praca wydaje się ludziom z pozoru łatwa, ale możecie mi wierzyć, że nie jest to łatwy kawałek chleba. To, że nie jest to praca, że tak to nazwę ” fizyczna „, nie oznacza to, że jest to łatwy kawałek chleba, powiedziałbym nawet, że wręcz przeciwnie.

Na moich barkach spoczywa ogromna odpowiedzialność, która jest dużym ciężarem, dużo ode mnie zależy. Również podróżowanie non stop bywa męczące i człowiek już miewa tego po prostu dość.