Press "Enter" to skip to content

Sprzedaż najlepszych na rynku skoroszytów

Adam Lasecki 0

Sklep z artykułami biurowymi prowadziłem przez kilka lat. Obrotów dużych nie było, dlatego zdecydowałem się na zmiany. Otworzyłem firmę i współpracowałem z przedsiębiorcami, którzy składali u mnie zamówienia na duże ilości materiałów biurowych. To był bardziej opłacalne.

Oferowanie skoroszytów cenionej marki 

skoroszyt bantex standardGłównie to sam pozyskałem większość klientów, ponieważ wiedziałem do kogo się odezwać. Ceny miałem konkurencyjne, gdyż w przeciwnym razie nie miałbym możliwości, aby się wybić. Oferowałem dobre jakościowo materiały biurowe i ludzie dość szybko obdarowali mnie ogromnym doświadczeniem. Najczęściej otrzymywałem zamówienia na skoroszyty i postanowiłem wprowadzić do oferty skoroszyt Bantex Standard, ponieważ był to najlepszy na rynku produkt. Wszyscy klienci znali tę markę i nie raz o nią pytali, dlatego jedynym rozsądnym rozwiązaniem było oferowanie tych właśnie skoroszytów. Współpraca z dystrybutorem od samego początku mi odpowiadała. Byłem komunikatywny, co zdecydowanie ułatwiało mi pracę w branży. Oferowałem głównie skoroszyty w formacie A4, ale inne również miałem dostępne. Standardowy format jednak zamawiany był najczęściej. W ofercie miałem skoroszyty we wszystkich dostępnych kolorach. Każdy taki skoroszyt wykonany był z polipropylenu. Miał bezbarwną przednią okładkę i kolorowy grzbiet oraz tył. Skoroszyty były wytrzymałe i dzięki temu właśnie na nie klienci decydowali się najczęściej. Na brak zainteresowania moją firmą nie mogłem narzekać.

W sklepie nigdy nie miałem tak ogromnych obrotów i przekształcenie firmy zdecydowanie było dla mnie korzystne. W pracy spędzałem dużo więcej czasu niż wcześniej, ale przekładało się to na finanse, na które nie mogłem narzekać. Miałem więcej pieniędzy i niczego mi nie brakowało.