Press "Enter" to skip to content

Sprzedawca anteny cb zlecił mi stworzenie strony

Monika Zezik 0

Jedna z największych firm producenckich zaprosiła mnie do współpracy przy tworzeniu strony internetowej. Firma lemm, znana w środowisku kierowców. Miałem im stworzyć specjalną, bardzo oryginalną stronę, na której kierowcy nie tylko mogliby kupić sobie dyski do rejestratorów, ale też porozmawiać, ostrzegać się przed nieprzewidzianymi sytuacjami na drodze, przed patrolami policyjnymi, przebudowami, objazdami, manifestacjami, marszami czy rolnikami.

Antena cb lemm – motywacją?

antena cb lemmW każdym razie strona na której każdy któremu antena cb nie jest obca, znajdzie coś dla siebie. Storna do wykonania była bardzo prosta, ponieważ kiedyś robiłem podobną dla firmy, która instalowała monitoring ahd w wielu budynkach. Stronę oczywiście zrobiłem oryginalną, tamtą się tylko wzorowałem, znacie mnie z ogromnej wiedzy, niesamowitej wyobraźni i nietuzinkowym podejściu do projektowania stron internetowych. Tak właśnie było. Dlatego wytrzymała antena cb lemm stała się dla mnie ogromną motywacją do stworzenia strony internetowej. Oczywiście na tej stronie można było kupić dyski do rejestratorów, ponieważ strona miała być bardzo wszechstronna i mieć asortyment spełniający każdą potrzebę rasowego kierowcy. Stworzyłem stronę na której antena cb była na pierwszym miejscu, użyłem jej też logotypie. Taka antena cb w kole, dosyć tradycyjne zestawienie, ale klasyki są najlepsze. Z drugiej strony, okazało się że firma co ma monitoring ahd, się odezwała i stwierdziła, że chcę mieć stronę na której będzie można kupić dyski do monitoringu.

Szybko im odpowiedziałem, że nie musi być nowa strona, tylko nowy segment i dyski do monitoringu każdy chętny sobie zakupi. Jednak muszą poczekać, bo najpierw lemm. Wiecie, najpierw aktualne zlecenie, antena cb, a potem reszta! Aj tak mam bardzo mnóstwo zleceń.