Press "Enter" to skip to content

Sprzedajemy pojemniki na psie odchody i inne

Kaśka Wilczewska 0

Dwa lata temu wraz z moją kochaną żoną założyliśmy nasz wspólny biznes, który planowaliśmy w zasadzie już od jakiegoś dłuższego czasu.

U nas znajdziesz nawet pojemniki na psie odchody

pojemniki na psie odchodyDługo się zastanawialiśmy, jaki biznes postanowiliśmy wspólnie założyć, mieliśmy naprawdę mnóstwo przeróżnych pomysłów, co do tego naszego wspólnego biznesu, jednakże stanęło na tym, że zdecydowaliśmy się założyć nasz własny sklep, w którym sprzedawane będą przeróżne pojemniki i kosze. Generalnie, jak wspomniałem nasz sklep działa już od dwóch lat i nie chcę się chwalić, ale naprawdę bardzo dobrze nam ten wspólny biznes idzie. Sprzedajemy naprawdę przeróżne pojemniki, na przykład takie, jak nowoczesne pojemniki na psie odchody. Na pewno was nie zdziwi to, że te pojemniki się bardzo dobrze sprzedają, przecież zawsze na spacerze trzeba posprzątać tak zwane ” niespodzianki „, które nasz zwierzak zostawi na przykład na trawniki. Sam używam właśnie takich pudełek i to naprawdę, jeżeli chodzi o te rzeczy, to jest po prostu świetna sprawa. Jak wspomniałem w tym naszym sklepie sprzedajemy również kosze, na przykład kosze metalowe. Takie kosze nie mają jakiegoś konkretnego przeznaczenia, jednakże ludzie je kupują, ponieważ zawsze na coś się przydadzą. W ostatnim czasie bardzo często kupowane są w tym naszym sklepie oferowane przez nas pojemniki na leki przeterminowane. Takie pojemniki raczej kupują od nas miejscowe apteki, które następnie stawiają je u siebie, po to żeby ludzie mogli przychodzić i tam właśnie wrzucać leki, które się przeterminowały.

W naszym asortymencie, jeżeli chodzi o kosze, to można również znaleźć kosze uliczne, czasami kupują je ludzie do siebie po to, żeby postawić na podwórku i wrzucać do niego wszystkie śmieci, tak żeby się nie rozwalały. Zresztą sam mam na swoim podwórku taki właśnie kosz.