Press "Enter" to skip to content

Spotkanie integracyjne w Papryce

Ania Ogrocka 0

Moim zadaniem w pracy jest pomoc przy organizacji spotkań. Jestem asystentką dyrektora i ten zawód jest bardzo stresujący, ponieważ o wielu rzeczach należy pamiętać jednocześnie. Ostatnio musiałam zorganizować bardzo ważne spotkanie integracyjne dla całej firmy, które miało odbyć się w Bydgoszczy.

Dlaczego warto się spotykać w Papryce?

Papryka BydgoszczMoże zanim zacznę opowiadać o tym, w jaki sposób zorganizowałam imprezę firmową, wyjaśnię gdzie pracuję. Otóż miejscem mojej pracy jest restauracja, która dopiero co się rozwija, jednakże przedsiębiorczość mojego szefa sprawia, że ten rozwój następuje bardzo dynamicznie. Wracając do tematu, miejscem spotkania była Papryka Bydgoszcz, która ma szeroką ofertę dla firm i osób indywidualnych. Zdecydowałam się na nią, ponieważ tylko tu jest sprawdzone wyposażenie multimedialne. Będzie to niezbędne podczas prezentacji naszych pracowników. Oprócz tego dużym atutem jest również profesjonalna obsługa kelnerska oraz wspaniały catering. Tylko tutaj można degustować ekskluzywne i smaczne jedzenie oraz wina. Moim celem było to, żeby spotkanie biznesowe przebiegło w sposób profesjonalny. Musiałam więc być w ciągłym kontakcie z przedstawicielem firmy Papryka, który podchodził indywidualnie do każdego z klientów. Musze przyznać, że byłam zadowolona ze współpracy z bydgoską firmą i chyba nie tylko ja, bo szef oraz nasi pracownicy również byli niezwykle zachwyceni atmosferą, która panowała podczas uroczystości.

Impreza firmowa przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Byłam niezwykle zadowolona ze spotkania. Bardzo miła obsługa oraz fantastyczne pokazy kulinarne sprawiły, że nasi pracownicy nabrali wielką motywację do pracy i samorozwoju. Jedno jest pewne, trzeba dbać o ludzi z którymi się współpracuje. Imprezy firmowe są dobrym sposobem na integrację.