Press "Enter" to skip to content

Sklepy z fajnymi kosmetykami wegańskimi

Ania Ogrocka 0

Od pewnego czasu zmieniłam nieco swój styl życia. Po przeczytaniu wielu artykułów, obejrzeniu paru ciekawych dokumentów oraz zapoznaniu się z różnymi kampaniami społecznymi, stwierdziłam, że należy zadbać o siebie w możliwie najbardziej naturalny sposób.

Dobre kosmetyki wegańskie w sklepach

kosmetyki wegańskie sklepCieszyłam się dobrym zdrowiem, dlatego też chciałam w dalszym ciągu dbać o swoją codzienną pielęgnację i całkowicie ograniczyć sztuczne dodatki obecne w diecie, czy różnych produktach. Parę tygodni temu postanowiłam wymienić całkowicie produkty do pielęgnacji, ponieważ nie chciałam dostarczać skórze różnych dziwnych konserwantów. Jeśli chodzi o kosmetyki wegańskie sklep, który niedawno znalazłam w sieci oferował bardzo fajne produkty. Szybko odnalazłam się pomiędzy wirtualnymi półkami sklepowymi i wybrałam dla siebie kilka nowych specyfików. Do codziennej pielęgnacji skóry po prysznicu wybrałam silnie nawilżające masło do ciała z ekstraktem z drzewa bambusowego, którego formuła bardzo mi odpowiadała. Do mycia moich długich włosów wybrałam szampon w kostce z owocem granatu. Podobnie zrobiłam wybierając specyfik do mycia ciała oraz skóry twarzy, ponieważ konsystencja mydła była nie tylko odpowiednia dla mojej skóry, lecz produkt był zapakowany w ekologiczny kartonik, co było dodatkowym atutem. W moim koszyku znalazły się także wegańskie zestawy różnych kosmetyków do makijażu, które nie zawierały żadnych parabenów ani żadnych chemicznych ulepszaczy. Do pielęgnacji delikatnej skóry rąk zamówiłam krem z olejkiem migdałowym, a do ust naturalną pomadkę w formie masełka z ekstraktem z malin. Odtąd zaczęłam regularnie używać moich nowych kosmetyków i z radością zauważyłam, że już po kilku dniach skóra odwdzięczyła się pięknym wyglądem oraz stuprocentowym nawilżeniem.

Zaczęłam prowadzić zdrowszy i bardzie ekologiczny tryb życia. Zmieniłam nie tylko dietę oraz nawyki, ale wymieniłam również wszelkie produkty, które służą do pielęgnacji twarzy i ciała. Po kilku dniach stosowania nowych produktów, byłam bardzo mile zaskoczona, gdyż moja cera stała się jaśniejsza i bardziej nawilżona, a wszystkie produkty świetnie sprawdziły się w codziennej pielęgnacji.