Press "Enter" to skip to content

Sklep z drzwiami i oknami

Ola Bednarz 0

Nazywam się Mariusz i mam trzydzieści siedem lat. Prowadzę swój własny sklep w Bielsko Białej i jestem zadowolony. Odwiedza mnie wielu klientów, z którymi często współpracuję na stałe.

Okna w ofercie handlowej

oknaPosiadam w ofercie między innymi ogrodzenia różnego rodzaju, które są łatwe w montażu. Moje bramy przesuwne oraz skrzydłowe cieszą się ogromnym zainteresowaniem, a ich automatyka do bram jest niezawodna. W moim sklepie klienci dość często kupują okna, ponieważ są one bardzo szczelne i trwałe. Każdy klient jest bardzo zadowolony i poleca mój sklep wśród swoich znajomych. Od niedawna sprzedaję również drzwi zewnętrzne metalowe, drewniane oraz antywłamaniowe. Wszystkie moje drzwi zewnętrzne pochodzą od producenta z Bielsko Białej, który jest ceniony z uwagi na wysoką jakość wszystkich swoich produktów. Niedawno w moim sklepie pojawił się klient, którego interesowały bramy przesuwne i pytał również o możliwość ich montażu. W sklepie pracuje Janusz, który często montuje bramy u klientów, dlatego zaoferowałem jego usługi. Automatyka do bram, którą montuje zawsze działa niezawodnie a bramy sprawdzają się doskonale. Klienta zainteresowała ta oferta i zakupił w moim sklepie bramy przesuwne w ilości kilku sztuk. Od razu poinformowałem Janusza, że będzie miał zlecenie na montaż. Janusz pracuje w moim sklepie od bardzo dawna i jest cenionym pracownikiem. Zawsze montuje ogrodzenia bardzo precyzyjnie i nie było na niego żadnych skarg. Janusz często też pomaga mi na sklepie i sprzedaje okna montowane w bielsku białej klientom oraz oferuje drzwi zewnętrzne, których mamy bardzo dużo.

Jest on dobrym pracownikiem i cieszę się, pracuje w moim sklepie. Nasi klienci są zawsze bardzo zadowoleni a okna, które kupują cieszą się sławą w całym mieście. Dobrze mieć takie szczęście w sprzedaży.