Press "Enter" to skip to content

Sklep z dresówkami

Maniek Legowski 0

 

Jak co roku i ten karnawał mocno przypomniał mi o sobie. Styczeń obfituje zwykle w moim domu w posiedzenia rodzinne, podczas których wszyscy domownicy próbują wykreować jak najciekawszą postać na bal karnawałowy najmłodszej siostry. Księżniczki, czarownice i tego typu postacie już dawno wyszły z mody. Idąc z duchem czasu i zmian, jakie zachodzą w dziecięcych bajkach, teraz trzeba bardziej się wysilić i napracować, aby strój zadowolił dziecko i jego rówieśników.

W jakim sklepie szukać dresówki?

dresówka sklepTego roku tylko jedna z idei spotkała się z przychylnością małej Jagody oraz większości pozostałych domowników – dziewczynka ma być przebrana za Smerfetkę. Strój ma być bardzo rzeczywisty, a jednocześnie wygodny i niezbyt drogi w produkcji. Mama i ja uznałyśmy więc jednogłośnie, że ubranie musi powstać z dresówki, czyli miękkiej, rozciągliwej dzianiny. Wiedziałyśmy też, że musi mieć wyjątkową nietypowy niebieski kolor. Usiadłyśmy więc wspólnie do komputera i wystukałyśmy w wyszukiwarce hasło „dresówka sklep”. Wyników było mnóstwo – wybrałyśmy dwa najbardziej polecane sklepy i przejrzałyśmy asortyment. Okazał się niebywale szeroki. Dresówki były w około 40 kolorach, pośród których wypatrzyłyśmy smerfowy niebieski! Zamówiłyśmy odpowiednią do rozmiarów Jagody ilość, dokupując nieco białego na sukienkę i czapkę. Zamówienie poszło naprawdę gładko i za dwa dni kurier zapukał do naszych drzwi z przesyłką. Byłyśmy mile zaskoczone wyborem i przyjemnością, z jaką robiłyśmy internetowe zakupy. Towar był identyczny jak na zdjęciu, które oddało prawidłowy kolor.

Materiał trafił do krawcowej i po dwóch tygodniach Jagoda wystąpiła w smerfowej odsłonie na balu przedszkolaków. Kostium zrobił wrażenie i wszyscy podziwiali praktyczność tkaniny, z której powstał. A Jagoda została mianowana królową balu. Od tego czasu wiele razy skorzystałam z produktów tego sklepu internetowego, za każdym razem byłam równie zadowolona.