Press "Enter" to skip to content

Sklep numizmatyczny – szkolny biznesplan

Maniek Legowski 0

Coraz więcej osób decyduje się na to aby coś kolekcjonować. Pasja oraz hobby to rzeczy, które bardzo w życiu pomagają przetrwać różnego rodzaju kryzysy czy problemy. Ja zawsze zbierałam monety. Podobało mi się to, że w odpowiednio dobranym albumie mogę mieć pieniądze z całego świata.

Czy opłaca się zakładać sklep numizmatyczny

sklep numizmatycznyMoi rodzice zawsze mi się dziwili. Nie rozumieli mojej pasji, co nie oznacza, że nie pomagali mi jej rozwijać. Kiedy chodziłam do jednego z lepszych liceów w moim rodzinnym mieście czyli w Bydgoszczy na przedmiot nazywany podstawami przedsiębiorczości. Musiałam zrobić tam biznesplan przedsiębiorstwa które chciałabym otworzyć jako dorosły człowiek. Padło na tani sklep numizmatyczny w Bydgoszczy. Jako, że zawsze świetnie czułam się w tej dziedzinie nie miałam problemu aby uargumentować swój wybór. Przede wszystkim miałam już swoje prywatne zaplecze na skup monet. Wiedziałam, że w razie gdyby przyszedł do mnie kolekcjoner i zaproponował wymianę mogłabym mu zaoferować coś z moich długoletnich zbiorów. Dodatkowo stwierdziłam w swoim projekcie, że fajnie byłoby rozszerzyć działalność także o skup złota. Wówczas mogłabym dotrzeć do znacznie większej grupy docelowej, co sprawić mogłoby, że moja firma będzie lepiej prosperować. Jako, że mój wujek pasjonuje się zbieraniem znaczków raz w miesiącu chciałam organizować skup znaczków. Wydaje mi się, że to byłby dobry pomysł. Osoby, które doskonale znają się na znaczkach mogłyby rozmawiać z pasjonatą jakim jest mój wujek. Przy okazji skupu złota rozszerzyłabym ofertę o skup srebra ale tylko w monetach.

Jak się okazało nasza nauczycielka doceniła projekty zainspirowane zainteresowaniami uczniów. Cieszyła się, że młodzi ludzie mają swoje hobby. Ja natomiast dostałam najlepszą ocenę. Być może w przyszłości pomyślę o takim sklepie.