Press "Enter" to skip to content

Sklep meblowy potrzebuje reklamy czyli tani druk katalogów

Ola Bednarz 0

Od trzech lat prowadzę salon meblowy. Do tej pory interes dobrze się kręcił. Zawsze miałem sporo klientów. Ostatnio jednak zauważyłem, ze ruch zrobił się mniejszy. W okolicy mojego salony w miejscowości Warszawa powstał nowy sklep z meblami.

Tani druk katalogów i zabiegi marketingowe

tani druk katalogówByła to duża sieć i niestety mieli dużo niższe ceny. Konkurencja jest dobra działa na mnie motywująco. Od razu zacząłem myśleć co zrobić, żeby na nowo przyciągnąć do mnie klientów. Zacząłem szukać pomysłu jak rozreklamować mój salon. Agencja reklamowa do której się zgłosiłem od razu zaczęła ze mną przygotowywać strategię. Początkowo zaproponowali mi druk katalogów reklamowych. Myślałem o sporej ilości jednak jak zobaczyłem jaki to koszt zrezygnowałem z tak dużej ilości. Kilkanaście zamówiłem . Będzie można oglądać je w salonie. Katalog miał być w formie książkowej, klejonej ale muszę na to czekać około dwóch tygodni. Dodatkowo Pani Magda bo to z nią współpracowałem poleciła mi tani druk katalogów, który może przygotować mi za dwa dni. To miała to być prosta ulotka. Mógłbym zatrudnić kilku studentów do rozniesienia tych ulotek w okolicy. Koło mojego salonu jest sporo domków jednorodzinnych, bloków, nawet wieżowców. Czyli jest sporo potencjalnych klientów, którym trzeba przypomnieć że mój salon istnieje na rynku od kilku lat a wyroby są trwałe. Pani Magdalena zaczęła działać. Zaproponowała mi również kalendarze na zamówienie w formie kieszonkowej. Zdecydowałem się na ten pomysł. Zamówiłem na sporą ilość. Myślałem też o jakiś długopisach czy kubkach. Pani Magda powiedziała, że gadżety reklamowe dla firm są również dobrym pomyłem.

Byłem bardzo zadowolony z naszej współpracy. Zauważyłem większy ruch w sklepie. Klienci ponownie często mnie odwiedzali. Chwalili moje meble i reklamę salonu.