Press "Enter" to skip to content

Samonośne pończochy dla odważnych kobiet

Paweł Bednarek 0

 

Kobiety bieliznę noszą z dwóch powodów, aby zabezpieczyć się przed chłodem i aby wyglądać seksownie i zwracać uwagę mężczyzn. Dlatego też, na rynku bieliźniarskim, mamy dostępnych tyle różnych modeli, z których każda kobieta znajdzie model na każdą okazję i trafiający w odmienne gusta.

Samonośne pończoszki czy rajstopy?

pończochy samonośneZazwyczaj kiedy na dworze spada temperatura, to kobiety zakładają cieplejszą odzież i zabezpieczają się przed zimnem. W lecie do sukienki, czy spódnicy z bluzką już niczego nie zakładają, bo jest to zbędę. Natomiast jesienią i zimą konieczne stają się rajstopy lub czasem też pończochy. Rajstopy świetnie się nadają do spódnic grubszych, a pończochy samonośne do cienkich. Rajstopy całkowicie nas zakrywają od pasa w dół i też z tego względu są cieplejsze, natomiast pończochy mają specjalną gumę, która przykleja się do uda i w taki sposób utrzymuje na ciele, lub są wersje doczepiane specjalnymi zapięciami do pasa. Taką wersję kobiety zakładają najczęściej do łózka albo na randkę, bo nie są one praktyczne. Samonośne wybierają panie pewne siebie i swojego ciała, ponieważ dobrze wyglądają one tylko na szczupłym i wysportowanym kobiecym ciele. Ta część garderoby jest zakładana przez panie tylko do spódnic i sukienek, natomiast rajstopy mogą być zakładane także pod spodnie, kiedy na polu jest bardzo zimno. Pończochy mogą być gładkie, albo posiadać nieduże wzorki takie jak motywy roślin, wzorów geometrycznych, albo prostego szwu z tyłu nogi. Dość popularne są także kabaretki.

Kobieta zmienną jest, dlatego warto mieć w zapasie choć jedną parę takich pończoch, bo nigdy nie wiadomo kiedy się przydadzą. Wystrzałowa impreza, randka ze śniadaniem, czy ślub, to tylko niektóre okazje, na jakie możemy założyć taką część garderoby i czuć się wyjątkowo.

Więcej na stronie https://roana24.pl