Press "Enter" to skip to content

Samochód z OC sprawcy i moja wyporzyczalnia

Monika Zezik 0

Nie mogę powiedzieć, żeby lubił bądź nie lubił mojej pracy. Generalnie wiem, że mogłem trafić zarówno gorzej jak i lepiej. Prowadzenie własnego biznesu od zawsze było moim marzeniem, choć nie powiem, z chęcią pozbyłbym się odpowiedzialności finansowej i materialnej za wszystko, co utrzymuje mnie przy życiu.

Kiedy samochód z OC sprawcy?

samochód z OC sprawcyWypożyczalnia samochodów osobowych w Trójmieście ogólnie okazała się być całkiem dobrą inwestycją, niemniej wszystkie formalności konieczne do prowadzenia tego typu biznesu okazały się być przytłaczające. Wiem, że w samym Gdańsku była wypożyczalnia samochodów osobowych znacznie większa od mojej, ale nie to było moim głównym zmartwieniem. Raczej gorsze było to, że niezależnie od tego, ile bym nie wydał na marketing, sprzedaż w ogóle się nie zwiększała. Zmieniałem firmy, ale moja wypożyczalnia samochodów była nie do wypromowania. Postanowiłem spróbować po raz ostatni – jeśli teraz się nie uda, wypożyczalnia aut zostaje tak jak jest, a ja zaczynam zastanawiać się nad nowym biznesem. Na szczęście okazało się, że nie muszę tego robić – firma, którą polecił mi znajomy okazała się być strzałem w dziesiątkę. Wszystkie wyszukiwarki wyświetlały moją firmę na pierwszym miejscu, co znacząco zwiększyło ruch w moim biznesie. Jak dobrze, że się nie poddałem – teraz moja wypożyczalnia samochodów osobowych przynosi większe zyski, niż jakakolwiek firma tego typu z całego Pomorza. Jestem zachwycony tym, jak niewiele trzeba. Zacząłem promować się jako wypożyczalnia samochodów, która poza wypożyczeniem auta podpowie, jak sprawić, by pokryć samochód z OC sprawcy oferowany w Gdańsku w przypadku sytuacji, w której poszkodowany wypożycza u nas samochód.

Podejrzewam, że głównie dlatego ludzie przychodzili do mnie – potrzebowali gwarancji, że nie zostaną wystawieni przez ubezpieczalnie, a ja z moją wiedzą na ten temat dawałem im dokładnie to, czego chcieli.