Press "Enter" to skip to content

Rozkładany stolik okolicznościowy w eleganckim wnętrzu

Antoni Sarnecki 0

Lubię co jakiś czas zmieniać wystrój w swoim mieszkaniu. Dzięki temu mogę całkowicie odmienić swoje otoczenie. W ten sposób mogę zapoznać się z wieloma różnorodnymi stylami w wystroju wnętrz. Tym razem postanowiłam nieco odmienić swój pokój dzienny, który służy mi również jako pokój gościnny. Zdecydowałam się na dosyć klasyczny wystrój, ponieważ zależało mi na przytulności tego pokoju.

Stolik okolicznościowy w eleganckim stylu

elegancki stolik okolicznościowy rozkładanyMoje mieszkanie nie należy do największych, jednak to nie stoi mi na przeszkodzie do tworzenia wnętrz, które są ergonomiczne oraz przestronne. Wystarczy, że wybieram takie przedmioty, które są bardzo praktyczne. Taki jest na przykład elegancki stolik okolicznościowy rozkładany, który stanął w moim salonie. Chciałam, aby ten mebel był przydatny nie tylko na co dzień, ale również podczas specjalnych okazji, ponieważ bardzo lubię zapraszać do siebie gości. Najczęściej siedzimy wtedy właśnie w salonie. Jednak na co dzień nie potrzebuję zbyt wielkiego stołu – po prostu siadam przy nim z kawą. Chciałam więc mieć mebel, który doskonale dopasuje się do obu tych sytuacji. Na szczęście udało mi się taki znaleźć, jestem więc bardzo zadowolona ze swojego zakupu. Dzięki stolikowi o eleganckim wyglądzie udało mi się ciekawie podkreślić charakter tego wnętrza oraz stworzyć interesujący wystrój. Czuję się bardzo dobrze w tym pomieszczeniu, ponieważ otoczenie bardzo mi się podoba.

Moi znajomi byli zaskoczeni zmianą w moim salonie. Uznali, że teraz wygląda o wiele lepiej, a przy tym jest bardziej przestronny. Duże znaczenie dla jego funkcjonalności miał zakupiony przeze mnie stolik, ponieważ możliwość rozkładania go czyni go niezwykle praktycznym. Dzięki temu pokój ten na co dzień jest salonem, a w razie potrzeby zmieniam go w wygodny pokój gościnny.