Press "Enter" to skip to content

Rozglądałem się za porządnymi drzwiami wejściowymi

Dawid Pikulski 0

 

Sklep miałem bardzo długo i odnosiłem sukcesy co pozwoliło mi na rozwinięcie skrzydeł. Sprzedaż dla mnie była sprawą priorytetową i lubiłem również kontakt z klientem. Zawsze byłem uważany za człowieka sympatycznego i uczciwego. Sam na to wszystko zapracowałem.

Sklep z nowymi drzwiami wejściowymi

drzwi wejściowe katowiceLokal, w którym prowadziłem swój sklep postanowiłem niedawno wyremontować, gdyż wyglądał na nieco zaniedbany. Największą moją zmorą były drzwi wejściowe katowice, które koniecznie chciałem wymienić na nowe. Zdawałem sobie sprawę, że to nie był mały koszt, jednak nowe drzwi były koniecznością. Te już od dawna były niesprawne, ale sklep znajdował się w bardzo bezpiecznej dzielnicy i nie miałem się czego obawiać. Drzwi wejściowych postanowiłem poszukać na własną rękę. Porównałem oferty różnych firm i zdecydowałem się skorzystać z usług tej, która na rynku była od niedawna. Posiadali bowiem bardzo dobre drzwi wejściowe do sklepu w rozsądnych cenach i dodatkowo montaż był gratis. Zdecydowałem się na szklane drzwi, ponieważ takie były najlepszym rozwiązaniem. Spisałem sobie ze strony internetowej numer referencyjny danych drzwi i zadzwoniłem do tej firmy, żeby złożyć zamówienie. Wszystko załatwiłem tak szybko, że aż byłem zaskoczony. Następnego już dnia do mojego sklepu przyjechał pracownik z drzwiami zewnętrznymi i zabrał się za ich montaż. Sklep na ten czas zamknąłem wywieszając na witrynie karteczkę z napisem remont. Zaczęły się ogromne zmiany w moim sklepie.

Po całkowitym remoncie i z nowymi drzwiami sklep prezentował się o wiele lepiej. Klienci nie omieszkali komentować jak to korzystne zmiany były a mnie te opinie bardzo cieszyły. W zasadzie zrobiłem to właśnie dla moich klientów, bo ich komfort miał dla mnie ogromne znaczenie.