Press "Enter" to skip to content

Reklama izolacji przeciwwilgociowej

Monika Zezik 0

Prowadzę firmę z bratem. Dostaliśmy ją po naszych rodzicach. Od kiedy pamiętam rodzice mówili nam, że ciężko pracują żeby przekazać nam w przyszłości firmę. My z bratem wtedy się śmialiśmy ale jednak to dla nas duża szansa. Jak dostaliśmy taka propozycję oczywiście że z niej skorzystaliśmy.

Izolacja przeciwwilgociowa jest ważna

izolacja przeciwwilgociowaNie znamy się na tej branży ale rodzice mają nam pomagać. Postanowiliśmy zainwestować fundusze w reklamę. Rodzice nie inwestowali w reklamę. My z bratem mamy już nowocześniejsze podejście i wiemy, że reklama jest dźwignią handlu. Agencja reklamowa, która brat wybrał była najlepsza w naszym mieście. Zależało nam, żeby nasi klienci wiedzieli jakie usługi firma świadczy. Izolacja pionowa powinna być wykonywana przy każdej budowie. Obojętnie czy jest to dom czy mieszkanie czy nawet firma. Izolacja przeciwwodna to podstawa. Przekazałem w agencji, ze chciałbym żeby izolacja piwnicy i każda inna, którą nasza firma wykonuje została dobrze opisana. Chciałam, żeby klienci wiedzieli że nasi pracownicy posiadają wysokie kwalifikacje. Precyzyjna izolacja przeciwwilgociowa dachów jest niezbędna w dzisiejszych czasach i nie wolno na niej oszczędzać Hydroizolacja fundamentów wiąże się z kosztami ale nie są one mniejsze niż osuszanie murów kiedy się w mieszkaniu pojawia wilgoć,pleśń lub grzyb. Hydroizolacja piwnicy nie wymaga dużo pracy i kosztów. A budynki są już częściowo zabezpieczone. Chciałabym żeby reklama pojawiła się w internecie iw telewizji.

Projekty gotowe maja być w przyszłym tygodniu. Agencja ostatnio ma wiele zleceń i musi najpierw zakończyć pewien duży projekt. Wcześniej dostane dwie koncepcje i będę mogła z bratem wybrać, która nam się bardziej podoba. Rodzicom spodobała się reklama. Pomogli nam wybrać projekt. Byli dumni z naszych pierwszych decyzji.