Press "Enter" to skip to content

Radca prawny przyjął mnie na staż do kancelarii

Dorota Romańska 0

Od kilku miesięcy pracuję jako stażystka w kancelarii adwokackiej w centrum Pruszcza Gdańskiego. Staż mi się podoba, ponieważ zdobywam niezbędną wiedzę oraz umiejętności. Radca prawny, który przyjął mnie na ten staż jest już starszym człowiekiem, ale jego umysł jest bardzo sprawny.

Radca prawny docenia moją pomoc

radca prawny

Uznawany jest za najlepszego w swoim fachu. Pracują u niego doskonale wykształceni adwokaci, którzy ukończyli studia z wyróżnieniem. Kancelaria świadczy porady prawne na bardzo wysokim poziomie, co bardzo często potwierdzają nasi klienci. Pracuje tutaj prawnik, któremu bardzo dużo pomagam. Ma na imię Krzysztof i świetnie się dogadujemy. Jest bardzo zadowolony z mojej pracy i kiedyś powiedział, że wspomni szefowi, by po stażu zatrudnił mnie na stałe. Pomagam mu ze wszystkimi dokumentami i zawsze wszystko ma przygotowane przed rozprawą. Nie musi się martwić, że o czymś zapomni, ponieważ dbam o każdy szczegół. Kiedyś mi powiedział, że każdy adwokat chciałby mieć taką pomoc, jaką ja mu daję. To jest dla mnie bardzo miłe, ponieważ skoro taki adwokat jest ze mnie zadowolony i do tego chce rozmawiać z szefem o moim zatrudnieniu, to mam to bardzo duże szanse. Już teraz wiem, że świetnie się sprawdzam. Wszyscy nasi adwokaci są bardzo mili dla mnie i czasami mi nawet pomagają jak zepsuje się ksero czy drukarka. Nasz najlepszy radca prawny Pruszcz Gdański często przychodzi do mnie, aby zamienić ze mną kilka słów. Sam kiedyś powiedział, że posiadam ogromną wiedzę i dobrze, że kancelaria przyjęła mnie na staż.

Takie słowa bardzo mnie cieszą, ponieważ wiem, że adwokaci mnie wpierają i na pewno będą mnie polecać. Mogłabym wtedy sama świadczyć porady prawne i miałabym swoich klientów. Mam nadzieję, że po zakończeniu stażu dostanę tę pracę. Zrobię wszystko, by udało mi się to osiągnąć.