Press "Enter" to skip to content

Przytulne noclegi w Powidzu

Dorota Romańska 0

Mój narzeczony należy do osób które nie potrafią usiedzieć w miejscu. Siedzenie z piwem na kanapie to nie jest rozrywka dla niego. Uwielbia uprawiać sport, biegać nawet niedaleko naszego bloku, żeby chociaż cokolwiek robić. Ma pełno energii. Najbardziej jednak lubi przygody i zwiedzanie i zawsze gdzieś mnie wyciągnie w jakieś ciekawe miejsce.

Zwiedzanie Powidza z noclegiem

tanie noclegi w PowidzuTen miesiąc rozpoczęła wycieczka w rejony w ogóle mi nie znane do tej pory. Narzeczony zapragnął odwiedzić Powidz. Czyli małą wieś położoną w powiecie słupeckim. Jest to bardzo ciche i malownicze miejsce. Nie potrzeba nam hucznych i głośnych rozrywek, liczą się dobre krajobrazy i wspaniałe towarzystwo. Znaleźliśmy nawet tanie noclegi w Powidzu, ponieważ zazwyczaj jak wyjeżdżaliśmy, to staraliśmy się tak zaoszczędzić, żeby starczyło jeszcze na jakąś krótką wycieczkę pod koniec miesiąca. Nocleg był w malutkim pensjonacie, takim jak z filmów romantycznych. Można sobie wyobrazić, jak klimatycznie i pięknie tam było. Pokój był dwuosobowy, ale całkiem duży. Jego wyposażenie, to był standard, czyli biurko, szafa, łazienka. Jednak mieliśmy też i małą lodówkę do dyspozycji i sejf. Jednak z sejfu nie korzystaliśmy, ponieważ obce nam były takie urządzenia, a nawet nie mieliśmy czego tam schować. Jednak na pewno była to przydatna opcja dla różnych biznesmenów, którzy przyjeżdżali tutaj odpocząć po ważnych konferencjach.

Wypoczynek w Powidzu zaliczamy do bardzo udanych. Bawiliśmy się tam super, korzystaliśmy z pogody i pięknych widoków. Opalałam się nad wspaniałym jeziorem, czasami też na naszym balkonie, ponieważ pogoda i słońce było przez cały czas. Narzeczony nawet wynajął dla nas kajaki i wtedy pierwszy raz w życiu na nich pływałam. Przyznam, że bardzo mnie to zainteresowało.