Press "Enter" to skip to content

Przychodnia z medycyną pracy i ginekologiem na osiedlu

Ola Bednarz 0

Mieszkam na dosyć duży osiedlu. W sumie w łodzi jest to chyba jedno z największych osiedli. Ostatnio właśnie całkiem niedaleko mojego domu zaczęto budować dość duży budynek. Dużo osób zastanawiało się nad tym co to takiego tam będzie teraz.

Ginekolog jest dobry

ginekologByło naprawdę wiele wersji. Rozmawiałam z sąsiadami i każdy z nich mówił co innego. Tak naprawdę na osiedlu mogło powstać naprawdę wiele miejsc. Ja miałam nadzieje, że może w tym miejscu powstanie jakaś mała galeria handlowa. Myślę, że na tym osiedlu takiego właśnie miejsca brakuje a wiele osób by się ucieszyło gdyby coś takiego właśnie powstało. Okazało się jednak, że będzie tam znajdowała się większa przychodnia. W tej przychodni ma być naprawdę wielu specjalistów. To też bardzo dobrze bo jednak gdy trzeba było iść do jakiegoś specjalisty to często trzeba było jechać naprawdę daleko. Będzie tu na przykład medycyna pracy ale także i inne specjalności. Będzie endokrynolog czyli mama będzie mogła mieć takiego lekarza na miejscu. Będzie także godny polecenia ginekolog z Łodzi jednak myślę, że ja zostanę przy swoim bo się już przyzwyczaiłam. Będzie właśnie tu znajdowała się duża szkoła rodzenia prowadzona przez doświadczoną położną. Będzie przyjmował także kardiolog i coś mi się zdaje, że to do niego będą teraz największe kolejki. Mam po prostu wrażenie, że jeśli chciałoby się iść do kardiologa to lekarzy o takiej właśnie specjalizacji jest przynajmniej w łodzi najmniej. Nie wiem jak sprawa wygląda w innych miastach. Także myślę, że dobrze że taka właśnie przychodnia powstanie już niedługo na moim osiedlu.

Na pewno wielu osobom znacznie to ułatwi życie. Myślę, że na każdym osiedlu powinna znajdować się tego typu przychodnia. Chociaż pewnie byłoby to ciężkie do zrealizowania. Ale dobrze, że coś się zaczyna dziać w tym zakresie.