Press "Enter" to skip to content

Przewody pneumatyczne oczami przedstawiciela

Monika Zezik 0

Nazywam się Przemek i pracuję jako przedstawiciel handlowy dla jednego z przedsiębiorstw produkcyjnych. Nasza firma jest bardzo dobrze znana i współpracuje z nami wielu klientów. Ze przedsiębiorstwie pracuje ośmiu przedstawicieli handlowych i każdy z nas odpowiada za przydzielony mu rejon.

Przewody pneumatyczne są najlepszej jakości

przewody pneumatyczneJa obsługuję całe województwo kujawsko pomorskie oraz od niedawna pomorskie. Sprzedaję między innymi przewody pneumatyczne klientom oraz szybkozłączki pneumatyczne a także w ofercie posiadam elektrozawory pneumatyczne oraz oczywiście siłowniki pneumatyczne. Wszystkie nasze produkty wykonywane są przy użyciu nowoczesnych technologi. W naszym przedsiębiorstwie pracują wyszkoleni pracownicy, którzy produkują tanie przewody pneumatyczne i nasi klienci mogą mieć pewność, że kupują produkty naprawdę bardzo dobrej jakości. Ja mam bazę stałych klientów, którzy zamawiają u mnie szybkozłączki pneumatyczne cz też elektrozawory pneumatyczne i są bardzo zadowoleni. Pozyskuję również nowych klientów, dla których mam promocyjne ceny. Jeżeli nowy klient kupi na przykład nasze szybkozłączki pneumatyczne albo jakieś elektrozawory pneumatyczne to na pewno dostanie rabat, który jest bardzo atrakcyjny. Ma to zachęcić nowych klientów do podjęcia współpracy z naszym przedsiębiorstwem na stałe. Jest to bardzo dobry sposób, który bardzo często się sprawdza. Kiedyś mój nowy klient zamówił u nas przewody pneumatyczne i od tamtego czasu regularnie zamawia jeszcze elektrozawory pneumatyczne u nas oraz siłowniki pneumatyczne.

Tak samo było z innym klientem. Zamówił u nas raz przewody pneumatyczne i zamówienia składa u nas cały czas. Lubię swoją pracę i bardzo dobrze sobie w niej radzę. Kontakt z klientem sprawia mi przyjemność, dzięki czemu jestem tak dobrym sprzedawcą.