Press "Enter" to skip to content

Przestronne pokoje dla gości w Jastrzębiej Górze

Sebastian 0

Jastrzębia Góra to malownicza miejscowość, która bez wątpienia warto odwiedzić. Przekonałam się o tym, kiedy wspólnie z moim chłopakiem i paczką przyjaciół pojechaliśmy tam na Sylwestra. Mieliśmy do dyspozycji kilka pokoi gościnnych w ładnie urządzonym domu. Doskonale się bawiliśmy.

W Jastrzębiej Górze goście są mile widziani

pokoje gościnne - jastrzębia góraPomysł na wspólne spędzenie Sylwestra zrodził się dosyć spontanicznie. Wspólnie z grupą dobrych znajomych postanowiliśmy pojechać do Jastrzębiej Góry do gospodarstwa agroturystycznego. Oczywiście był pewien problem z zarezerwowaniem miejsc, gdyż powszechnie wiadomo, że w okresie świąteczno- noworocznym ludzie często wyjeżdżają. Na szczęście parę osób w ostatniej chwili anulowało wcześniejszą rezerwację. Mieliśmy sporo szczęścia. Mieliśmy do dyspozycji luksusowe i przestronne pokoje gościnne – Jastrzębia Góra to bez wątpienia miasto, które warto zwiedzić. Byliśmy zajęci imprezowaniem i zabawą. Sylwester udał się znakomicie. Co istotne, mieliśmy do dyspozycji całe piętro w domu. Mogliśmy słuchać muzyki i tańczyć do białego rana. Doskonale się bawiliśmy. Do tego mieliśmy do dyspozycji ogródek oraz saunę. W Nowy Rok wybraliśmy się na przejażdżkę w góry. Pogoda nam na szczęście dopisywała. Przy okazji mogliśmy podziwiać piękne widoki i zapoznać się z tutejszymi atrakcjami turystycznymi. Pobyt w Jastrzębiej Górze będę na pewno mile wspominać. Wspólnie z chłopakiem już myślimy, jak spędzimy letni urlop. Być może przyjedziemy w to samo miejsce.

Pobyt w Jastrzębiej Górze będę wspominać bardzo miło. Nie ulega wątpliwości, że jest to ładna miejscowość, w której można wypocząć. Wspólnie z chłopakiem zamierzamy ją odwiedzić podczas wakacji letnich. Nie mogę się już doczekać, kiedy znowu tam pojadę. Zamierzamy wynająć pokój w tym samy ośrodku.