Press "Enter" to skip to content

Przedstawiciel oferujący montaż hal stalowych

Dorota Romańska 0

Mam trzydzieści dziewięć lat i pracuję jako przedstawiciel handlowy dla jednej z firm budowlanych. Pracuję dla tego przedsiębiorstwa od kilku lat i sobie cenię tę pracę. Pozwala mi zarobić dobre pieniądze a targety, jakie narzuca właściciel są realne do wykonania.

Montaż hal stalowych jako dodatkowa usługa

hala stalowa

Firma, dla której pracuje buduje hale produkcyjne, magazynowe, sportowe czy między innymi hale przemysłowe. Nawiązuję kontakt z różnymi firmami, ponieważ różne branże mają zapotrzebowanie na przykład na hale warsztatowe. Staram się dotrzeć do największej liczby klientów, by sprzedać im nasze produkty, które są wytwarzane z najwyższej jakości materiałów. Materiały te są bardzo stabilne i pozwalają na długą żywotność. Wszystkie nasze hale przemysłowe posiadają niezbędne atesty oraz gwarancje, które dają klientom poczucie bezpieczeństwa, które jest bardzo ważne. Poza sprzedażą oferuję również montaż hal stalowych dla nowych oraz obecnych klientów. Posiadamy doskonale wykwalifikowanych pracowników, którzy przeprowadzają nowoczesny montaż hal stalowych i klient może mieć pewność, że jego hale produkcyjne wykonane są precyzyjnie. Jako przedstawiciel handlowy odpowiadam za sprzedaż na terenie całego naszego województwa. Firma zatrudnia kilkunastu przedstawicieli handlowych, którzy oferują hale przemysłowe na terenie całego kraju. Wszystkie nasze hale produkcyjne są doskonałe i cenione przez klientów, co zdecydowanie ułatwia mi pracę. Wielu nowych klientów, z którymi planuję współpracę już o nas słyszało.

Wiem, że posiadamy doskonałą opinię, na którą każdy z nas zapracował, ponieważ to pracownicy są ważnym spoiwem, które pozwala firmie prawidłowo funkcjonować. Wszyscy szanujemy swoją pracę i robimy wszystko, aby było jak najwięcej klientów, którzy chcą skorzystać z naszych usług.