Press "Enter" to skip to content

Prywatne lekcej nauki tańca w Olsztynie

Ola Bednarz 0

Do niedawna nie umiałam tańczyć zbyt dobrze. Zresztą nie było takiej potrzeby. Niezbyt miałam czas by gdzieś wyjść, a na rodzinnych spotkaniach, to tylko patrzyłam jak inni tańczą. Ale w końcu zdecydowałam, że chcę się nauczyć tańczyć. Dla siebie, by wiedzieć, że umiem. A przy okazji dobrze będzie zatańczyć na jakieś rodzinnej imprezie.

Lekcje tańca towarzyskiego

nauka tańca OlsztynNiedługo będzie okazja by udowodnić wszystkim, że umiem tańczyć. Niedługo właśnie zbliża się ślub mojej kuzynki, na który zostałam zaproszona. Mam już towarzysza na ten wieczór. Tylko muszę się jeszcze nauczyć tańczyć. W tym celu przeszukałam wszystkie ogłoszenia o nauce tańca. Bardziej chodziło mi o takie prywatne lekcje, tak by nikt nie widział jak mi kiepsko idzie na początku. To było by zbyt krepujące. Dlatego szukałam kogoś kto udziela prywatnych lekcji tańca. Po jakimś czasie w końcu natrafiłam na ogłoszenie, które jak najbardziej mi pasowało. Nauka tańca Olsztyn odbywa się w wyznaczonym dniu ustalonym wcześniej z kursantem. To znaczy, że nie ja się do nich dostosowuje, ale oni do mnie. W końcu to prywatne lekcje. Zajęcia mogą odbywać się u mnie w domu jeśli tak będę chciała, albo w ich studiu. Myślę, że dobrym rozwiązaniem będzie jak tą naukę będę pobierała u nich. Podobno mają tam takie wielkie lustra. Człowiek widzi jak tańczy, jaką ma postawę podczas tańca. Zdecydował się na te zajęcia i naukę tańca rozpoczynam już w przyszłym tygodniu. Będą one trwały przez dwa tygodnie codziennie po jednej godzinie. To dobre wyjście. Taka systematyczność wyjdzie mi na dobre. W końcu ten ślub będzie za miesiąc, więc muszę trochę przyspieszyć tempa. Muszę kupić sobie takie specjalne buty do tańca lub mogę korzystać z tych co oni mają, mogę je wypożyczyć.

Aby dobrze zatańczyć na ślubie kuzynki zdecydowałam się, że wezmę parę prywatnych lekcji tańca. Ogłoszenie znalazłam w gazecie. Chcę pokazać wszystkim, że potrafię dobrze tańczyć i chce po prostu dobrze wypaść. A jak do tej pory nie szło mi to za dobrze. Stąd ta nauka tańca. Myślę, że dobrze mi pójdzie.