Press "Enter" to skip to content

Propozycja dla żony – konferencje na Mazurach

Ola Bednarz 0

Moja żona pracuje jako sprzątaczka dla dużej firmy sprzątającej. Ostatnio wydelegowali ją do pracy, gdzie miała sprzątać hotel w centrum Mrągowa. Żona jest bardzo dobrą pracownicą i nigdy nie było na nią żadnych skarg.

Konferencje na Mazurach i sprzątanie

konferencjeSzef jej powiedział, że to jest bardzo prestiżowy hotel na mazurach i musi się wykazać. Żona oczywiście sama nie miała sprzątać , zostały jej przydzielone jeszcze cztery dodatkowe osoby. Zawiozłem ją następnego ranka do Mrągowa do pracy. Żona sama wróciła do domu i o wszystkim od razu zaczęła mi opowiadać. Miały do sprzątnięcia sale, gdzie odbywają się konferencje, na które zjeżdżają całe mazury. Sale były puste ale musiały się bardzo szybko uwijać ponieważ niebawem mieli przyjść następni goście. Żona się zdziwiła, że ciągle odbywają się konferencje na mazurach i ledwo jedni wyjdą to drudzy już w kolejce czekają. Widziałam, że żona była bardzo zadowolona, ponieważ jak się okazało, dostała wejściówkę do spa, które jest najlepsze na mazurach. Facet, który prowadzi ten hotel w Mrągowie był z niej tak bardzo zadowolony, że pytał czy nie chciałaby u niego podjąć pracy na stałe, ponieważ takich osób potrzebują. Żona nie odpowiedziała mu od razu, powiedziała, że musi ze mną porozmawiać i jutro da odpowiedź. Pieniądze miała dostać o wiele lepsze niż tutaj dostaje i jeszcze miała zarządzać całą kadrą sprzątającą hotel. Od razu jej powiedziałem, że tutaj nie ma się w ogóle co zastanawiać i powinna natychmiast do niego zadzwonić i powiedzieć, że się zgadza. Tak zrobiła.

Umówiła się na jutro rano na rozmowę, żeby ustalić wszystkie formalności związane z zatrudnieniem. No to się poszczęściło kobiecie, nie ma co. Będzie w domu więcej pieniędzy a i żona będzie teraz zadowolona, bo będzie pracowała tylko w jednym miejscu.

Więcej o tym jak wyglądają konferencje na mazurach – www.hotelsolar.com.pl