Press "Enter" to skip to content

Projektuję kocyki i poduszki dla dzieci

Adam Lasecki 0

 

Zawsze byłam dobra w rysowaniu i malowaniu. Nosiłam przy sobie notesik i ołówek, żebym zawsze mogła naszkicować coś, co akurat wpadnie mi w oko. Kiedy do użycia weszły komputery, a programy graficzne stały się ogólnodostępne to przerzuciłam się na grafikę komputerową.

Kocyki i nowoczesne materiały

http://silveradoshop.com/kocyki-minky-poduszki-i-przytulanki-dla-dzieci-c-5.htmlSkupiłam się na tej dziedzinie, bo wiedziałam, że jest bardziej przyszłościowa niż samo rysowanie. Dawałam przez jakiś czas nawet korepetycje. Jednak najbardziej wciągnęło mnie projektowanie tkanin. Moda też mnie interesowało, a teraz mogłam połączyć jedno z drugim. Zaczynałam od prostych wzorów i szycia własnych toreb na zakupy. Potem szłam dalej i projektowałam nie tylko same tkaniny, ale także gotowe projekty. Nawiązałam też współpracę z firmą zajmującą się wykonywaniem kocyków, poduszek i przytulanek dla dzieci. Szyli też ubranka czy akcesoria do pokojów dziecięcych. Mogłam się zatem wykazać kreatywnością. Projektowanie stawało się dla mnie coraz łatwiejsze. Znałam już gust sklepu i klientów, więc wiedziałam na co stawiać. Czytałam też o modzie dziecięcej, więc znałam najnowsze trendy. Projektowanie to moja stała praca i tylko z niej się utrzymuję. Czasem rysuję czy maluję hobbystycznie, głównie są to prezenty dla rodziny i przyjaciół, jednak nie mam na to czasu. Wolę się zajmować modą dziecięcą. Moje kocyki dobrze się sprzedają, a wiem, ze sklep wykorzystuje dobre materiały. Sama raz kupiłam od nich kocyk dla dziecka znajomej.

Cieszę się, że moja pasja mogła przerodzić się w moją pracę. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy ze sklepem z artykułami dla dzieci. Mam nadzieję, ze będzie się im dobrze powodzić i dalej będziemy mogli razem pracować przez wiele lat.

Polecam stronę http://silveradoshop.com