Press "Enter" to skip to content

Projektowanie stron tematem pracy licencjackie

Ania Ogrocka 0

Jestem na ostatnim roku studiów licencjackich i została mi do napisania praca licencjacka. Studiuję w Częstochowie i tutaj też planuję pozostać na stałe i rozpocząć swoją karierę zawodową. Tematem pracy licencjackiej jest projektowanie stron internetowych i wiem, że doskonale sobie poradzę z jej napisaniem.

Projektowanie stron to temat mojej pracy

Projektowanie stronNa studiach wykonałem mnóstwo stron internetowych i doskonale wiem, na jakich zasadach się je wykonuje. Wszystkie strony www, które zaprojektowałem były zawsze dobre, co potwierdzał mój profesor. Za pisanie pracy licencjackiej zabrałem się od razu, aby nie marnować czasu. Na początku opisałem jak wykonuje się poprawnie projektowanie stron oraz jakie narzędzia są do tego niezbędne. Opisałem także kto może wykonywać projektowanie stron internetowych oraz jak przebiega cały proces tworzenia. W dalszej części mojej pracy licencjackiej opisałem wybrane strony internetowe i zaznaczyłem najważniejsze elementy, które zawsze muszą się pojawić. Każda strona www musi posiadać wszystkie niezbędne dane oraz być bardzo czytelna. Wykwalifikowany webmaster doskonale wie jak wykonać poprawnie strony www. Kiedy już skończyłem kolejny rozdział zabrałem się za projektowanie stron internetowych, które chciałem załączyć do swojej pracy licencjackiej. Wykonałem cztery strony www dla fikcyjnych firm z różnej branży, żeby wskazać różnice oraz pokazać co powinny poszczególne strony internetowe zawierać. Jestem przekonany, że moja praca licencjacka będzie bardzo dobra i otrzymam doskonałą ocenę.

Kiedy zaprojektowałem już wszystkie strony internetowe to podesłałem swoje projekty profesorowi, żeby ocenił je i sprawdził, czy wszystkie istotne kwestie są zawarte. Zaakceptował wszystkie moje projekty i mogłem kończyć już pisanie pracy licencjackiej.

W pracy pomogła mi firma: Litenet.pl z Częstochowy, ul. Jezioran 9