Press "Enter" to skip to content

Projektowanie i sprzedaż stron www

Monika Zezik 0

Nazywam się Patrycja, mam trzydzieści dwa lata i od kilku lat pracuję jako przedstawiciel handlowy. Moim rejonem do obsługi jest Gdańsk, w którym jest bardzo dużo firm i mam każdego dnia sporo pracy. Sprzedajemy projektowanie stron www i moim zadaniem jest pozyskiwanie klientów.

Projektowanie stron www- jestem zadowolona

Projektowanie stron wwwMamy różne strony internetowe w ofercie i ich ceny także są różne. Zapewniamy klientom profesjonalne tworzenie stron www oraz stałą opiekę przez cały okres współpracy. Każdy z przedstawicieli naszej firmy ma narzucone targety miesięczne, który musi wykonać. Każda nadwyżka sprzedażowa jest dodatkowo nagradzana finansowo. Uważam, że naprawdę bardzo dobrze sobie radzę bo strony www, które sprzedaje klientom są cenione przez pracodawcę z uwagi na ich znaczną ilość w każdym miesiącu. Dzisiaj zaplanowałam, że pojadę do urzędu i zaproponuje im tworzenie stron www w internecie. Mają swojego przedstawiciela, ale słyszałam, że nie są do końca zadowoleni, więc zaproponuję, że wykonamy dla nich kompetentne projektowanie stron www w gdańsku i zagwarantuję, że będą w pełni zadowoleni. Dla klienta liczy się także stała współpraca, bo jeżeli jakieś strony internetowe przestaną działać, bądź pojawi się błąd to jesteśmy w stanie od razu rozwiązać problem. Takie sytuacje są naprawdę bardzo rzadkie, ponieważ nasze strony www są wykonane profesjonalnie. Lubię swoją pracę, ponieważ mam stały kontakt z ludźmi. Jestem osobą otwartą i towarzyską dzięki czemu łatwo nawiązuję kontakty a w mojej pracy jest to bardzo ważne.

Ludzie ufają bardziej ludziom pewnym siebie a ja taka właśnie jestem. W przyszłym roku planuję kupno własnego mieszkania w Gdańsku i wiem, że dzięki tej pracy jest to jak najbardziej możliwe. Mam już nawet upatrzone mieszkanie w centrum Gdańska i właśnie je będę chciała kupić.