Press "Enter" to skip to content

Projektowanie elektroniki oczami blogera

Ola Bednarz 0

Dzisiaj opowiem wam o moim narzeczonym Łukaszu. Jest to zdolny chłopak, który od zawsze świetnie sobie radzi w życiu. Swego czasu sprzedawał płytki drukowane dla producenta, który zatrudniał go przez długi czasu.

Projektowanie elektroniki wymaga czasu

projektowanie elektronikiSprzedawał różnego rodzaju obwody drukowane i dość dużo mi opowiadał o swojej pracy. Jeżeli chodzi o płytki drukowane czy też oczywiście obwody drukowane, to posiadam naprawdę bogatą wiedzę na ten temat. Ostatnio Łukasz coraz częściej mówił, że interesuje go projektowanie elektroniki i chciałby zacząć działać w tym kierunku. Nie miał sprecyzowanych planów i zazwyczaj kończyło się to tylko na rozmowach. Ostatnio jednak przyszedł z pracy bardzo zadowolony. Nie miała na początku pojęcia co się dzieje, ale Łukasz dość szybko mi wszystko opowiedział. Okazało się, że producent, dla którego sprzedaje płytki drukowane chce podjąć współpracę z osobą, która będzie wykonywała dla niego projektowanie elektroniki. Łukasz od razu podjął z nim rozmowę na ten temat i przedstawił swoje dotychczasowe projekty. Zrobił nawet obwody drukowane, które mają prostsze zastosowanie. Producent był bardzo zachwycony i zaoferował mu współpracę. Łukasz od razu pojechał zarejestrować działalność i zaczyna od razu. Byliśmy oboje bardzo szczęścili. Wiem, że projektowanie elektroniki było od zawsze jego marzeniem i w końcu mógł je zrealizować. Teraz oczywiście będzie zarabiał dużo więcej pieniędzy. Będzie też miał więcej obowiązków, ponieważ projektowanie elektroniki wymaga mnóstwa czasu i zaangażowania.

Projektowanie elektroniki będzie przeprowadzał na miejscu w firmie, ale także ma możliwość pracy w domu, co zdecydowanie mu odpowiada. Jestem z niego dumna i powiem Wam, że cieszę się szalenie, że mu się udało odnieść sukces. Warto mieć marzenia

Więcej o projektowaniu na stronie pcbmax.pl