Press "Enter" to skip to content

Produkcja reklam telewizyjnych

Maniek Legowski 0

Ukończyłam studia na Łódzkiej Filmówce. Musze przyznać, że okres studiów był bardzo pięknym okresem w moim życiu, nigdy wcześniej ani później nie przeżyłam tak wielu wspaniałych imprez i nigdy wcześniej ani później nie poznałam tak wielu ciekawych osób. Przyjaźń z niektórymi nich została na dłużej.

Profesjonalna produkcja filmów

produkcja filmów reklamowych do telewizjiUkończyłam produkcję filmową i telewizyjną i nawet przez jakiś czas udało mi się zaczepić w jednej z wiodących na polskim rynku telewizji. Zajmowałam się produkcją programów śniadaniowych. Przez jakiś czas tam wytrzymałam, jednak bardzo szybko praca ta zaczęła mnie nudzić i postanowiłam poszukać czegoś innego. Dzięki znajomościom, które miałam właśnie ze studiów, dość szybko znalazłam pracę w domu produkcyjnym specjalizującym się w produkcji reklam. Obecnie głównym przedmiotem naszej działalności jest produkcja filmów reklamowych do telewizji. Produkujemy bardzo wysokiej jakości jakości reklamy, oferujemy usługi kompleksowe, uwzględniające również napisanie scenariusze, casting, nakręcenie i zmontowanie filmu. Nasz dom produkcyjny jest bardzo ceniony w branży, a wyprodukowane przez nas filmy stały się laureatami bardzo wielu prestiżowych konkursów na najlepszy film reklamowy. Do naszych klientów należą największe firmy działające na polskim rynku. Nasze usługi nie należą do najtańszych, ale produkujemy naprawdę świetne filmy, które mają szansę przekonać każdego do zakupu danego produktu lub usługi.

Dobry film reklamowy to podstawa, jeśli zależy nam na zwiększeniu naszej sprzedaży i dotarciu do jak największego grona klientów. Nie ma sensu oszczędzać na reklamie, bowiem kiepska reklama może tylko zniechęcić obecnych i potencjalnych klientów do zakupu naszego produktu lub usługi. Najlepsze firmy powinny korzystać z usług najlepszych firm reklamowych.