Press "Enter" to skip to content

Problem z nieszczelnym kominem

Adam Lasecki 0

Moi znajomi kupili sobie jakiś czas temu dom. Nie był to dom całkiem nowy bo miał już chyba jakieś pięć lat. Jednak podobno był w bardzo dobrym stanie. Gdy go zobaczyłam to stwierdziłam, że rzeczywiście wygląda on bardzo ładnie.

Naprawa nieszczelnego komina

remonty i uszczelnianie kominówZnajomi byli więc bardo zadowoleni z nowego nabytku tym bardziej, że nie zapłacili za ten dom zbyt wiele. W sumie dopiero gdy zaczęło być zimno i przyszła jesień okazało się, że będą musieli jednak trochę w niego zainwestować. Mieli straszny problem z ogrzewaniem i z kominem. W sumie od razu wezwali specjalną firmę, która się tym zajmuje bo bali się, że takie rzeczy mogą być niebezpieczne. Okazało się, że komin jest nieszczelny i potrzebny jest jak najszybciej przeprowadzony jego remont bo będzie tylko coraz gorzej. Takie remonty i uszczelnianie kominów jak się okazuje są dosyć popularne. I często nawet nowe kominy trzeba remontować. Okazało się, że koszt takiego uszczelniania nie jest duży. Także nie był to dla znajomych duży wydatek. Pan zaczął pracę w sobotę rano i nie zajęło mu to dużo czasu. On to robi praktycznie na co dzień także taka praca dla niego to nic trudnego. Wszystko przebiegało więc bardzo sprawnie. Pan po skończonej pracy sprawdził jeszcze szczelność komina. I na szczęście okazało się, że już jest wszystko w porządku i że teraz można palić w piecu bez żądnych przeszkód. Zresztą gdyby znowu coś zaczęło się dziać to znajomi wiedzą od razu co robić.

Muszą po prostu znów zamówić specjalistę. A zresztą pan ten zapewnił, że teraz przez długi czas będzie wszystko w porządku. Znajomi tą firmę polecili też swoim sąsiadom, którzy nie mieli jak si,e okazuje tyle szczęścia do dobrego fachowca znającego się na kominach tak jak oni. Teraz cieszą się w końcu w pełno swoim domem.