Press "Enter" to skip to content

Prezenty na święta – mocne złote kolczyki

Ola Bednarz 0

W tym roku planowałam zrobić wyjątkowe prezenty dla całej mojej rodziny. Po prostu bardzo polepszyło się u mnie finansowo. Co roku te prezenty były słabe a w tym roku chciałabym pokazać wszystkim jak bardzo ich kocham i dać im coś wyjątkowego.

Złote kolczyki poleciła koleżanka

złote kolczykiMogę sobie na to pozwolić z mężem z kilku względów. Przede wszystkim mąż dostał awans w pracy, który wiązał się z dość dużą podwyżką. A do tego ja dostałam naprawdę dużą premię na święta. Największa przyjemność jest wtedy gdy daje się coś komuś dlatego też właśnie tak postanowiliśmy z mężem, że wyjątkowe prezenty to będzie coś. Koleżanka poleciła mi sklep internetowy z biżuterią bo podobno w nim jest duży wybór różnych świecidełek. Biżuteria na pewno jest dobrym prezentem szczególnie wtedy gdy daje się ją komuś bliskiemu. Koleżanka kupiła tam komplet biżuterii ślubnej, którego podobno wiele osób jej zazdrościło. Od razu sprawdziłam co jest w tym sklepie internetowym i okazało się, że była tam biżuteria złota rzeczywiście piękna. Od razu spodobała mi się biżuteria celebrytki i pomyślałam, że mojej siostrze byłoby w czymś takim dobrze. Były także piękne modne złote kolczyki sklep internetowy poleconym mi przez koleżankę. Kolczyki byłyby dobre dla mojej mamy. Ona bardzo lubi nosić kolczyki i często kupuje sobie nowe. W sklepie były też złote łańcuszki i taki łańcuszek byłby dobry dla mojego taty. Bo w sklepie tym były nie tylko rzeczy dla kobiet ale i dla mężczyzn. Ładny łańcuszek postanowiłam zamówić także dla męża. On nigdy nie miał łańcuszka a wspomniał mi kiedyś, że by chciał. Ogólnie w tym sklepie internetowym zrobiłam zakupy praktycznie dla całej rodziny.

Tak naprawdę zostały mi jeszcze prezenty dla dzieci, ale na nie miałam już pomysł. Cieszę się bardzo, że moja rodzina dostanie takie ładne prezenty.