Press "Enter" to skip to content

Prezent dla koleżanki – torebka czy walizka puccini?

Maniek Legowski 0

Moja bardzo dobra koleżanka ma niedługo urodziny. Jednak nie będą to zwykłe urodziny a czterdziestka. W sumie od dawna zastanawiałam się co sprawi koleżance największą przyjemność. W sumie nawet w tym przypadku nie interesowała mnie za bardzo cena.

Czy warto koleżance kupić walizkę puccini?

pucciniPrzede wszystkim chciałam żeby było to coś co jej się autentycznie spodoba. Koleżanka miała ostatnio bardzo ciężki okres w swoim życiu. Dlatego tak bardzo zależało mi na tym żeby jej urodziny były wyjątkowe i żeby poczuła się tak jakby żadne problemy jej nie dotyczyły. Wiedziałam, że koleżanka ma swoje ulubione marki. W sumie zawsze koleżanka dużo podróżowała i zawsze miała z sobą walizki puccini, uważała, że są niezastąpione podczas wyjazdu. W sumie gdy jedne stylowe puccini walizki niszczyły się zastępowała je zaraz innymi. W sumie te walizki kabinowe na pewno były bardzo pojemne. Co prawda cena takiej walizki puccini jest dosyć wysoka. Jednak dla koleżanki najważniejsza jest jakość rzeczy. Zresztą cena ta za puccini walizki jest adekwatna do jakości. Doszłam do wniosku, że kupię koleżance torebki puccini, wiedziałam przecież że bardzo lubi tą firmę. A torebki były zresztą rzeczywiście bardzo ładne. Znalazłam taką odpowiednią torebkę w jednym ze sklepów w galerii handlowej. Była naprawdę wyjątkowa i stwierdziłam, że będzie idealnie pasowała do koleżanki. Dziwię się w sumie, że do tej pory koleżanka nie sprawiła sobie sama takiej torebki. Impreza urodzinowa ma się odbyć w naszym ulubionym klubie. W sumie kiedyś byłyśmy tam niemal prawie co sobotę.

A teraz nie pamiętam nawet kiedy tam byłam. W sumie od tamtej pory gdy wychodziłyśmy gdzieś co weekend wyszłyśmy za mąż i pojawiły się dzieci.A to jednak dużo zmienia. Jednak tego dnia miałam nadzieję, że wszyscy będziemy bawić się tak jak dawniej.