Press "Enter" to skip to content

Praktyki przy wynajmowaniu zwyżek

Monika Zezik 0

W technikum trzeba iść na jakieś praktyki. Dlatego w Krakowie zapisałem się do firmy, która ma wynajem podnośników i tam zacząłem współpracować z technikami. Przede wszystkim musiałem opanować lekki lęk wysokości, dlatego, że spodziewałem się wysokości w tej firmie.

Wynajem zwyżek- chcę tam pracować po maturze

wynajem zwyżekWiecie wynajem zwyżek samo w sobie sugeruje, że będę miał do czynienia z podnoszeniem. W Kielcach kiedyś skakałem na linie i jako tako mi poszło. Najgorszy był wjazd na górę, ale zeskok udał mi się bardzo przyzwoicie. Wynajem podnośników to w Krakowie jedna z najbardziej chwytliwych branż, która jest wykorzystywana przy plenerach artystycznych, imprezach masowych, konserwacjach zabytków, starych kamienic, czy napraw elektrycznych oświetlenia ulicznego. Wiedziałem, że jak wejdę do firmy, co posiada wynajem podnośników to pewnie będę bliżej elektryków, dlatego, że w końcu kończę za rok technikum elektryczne. Wiem banał, jednak taka firma która świadczy wynajem podnośników daje mnóstwo możliwości po skończeniu szkoły. Przyznam się, że chciałbym zahaczyć się w tej branży na dłużej. Jak nie w Krakowie, to dowiedziałem się, że w Katowicach też jest firma co ma wynajem zwyżek Kraków, dlatego tam po maturze będę składał swoją aplikację. Z reszta, jak skończę praktyki w firmie w Krakowie, w tej co ma wynajem podnośników, to w Katowicach z otwartymi ramionami mnie przyjmą. Kraków jest najlepszą firmą na terenie południowej Polski. Podobno właśnie Kielce często korzystają usług jakie daje im Krakowski wynajem podnośników.

Prawdopodobnie właściciel w tym mieście chce otworzyć swoją filię, nie wiem, aż tak bardzo się nie interesowałem. Ważne dla mnie jest, aby ten wynajem podestów ruchomych mnie zatrudnił. Poproszę też wuja, który jest elektrykiem, aby mnie przed tymi praktykami