Press "Enter" to skip to content

Pracuję przy montażu pieców nadmuchowych

Renata Arciszewska 0

Witajcie, jestem osobą, która zajmuje się montaże kotłów, z tak zwanym nadmuchem. Dzisiaj, to właśnie, ja mam opisać, to czym się zajmuje i jak wygląda moja praca na co dzień. Nie jest to nic nadzwyczajnego, jest to po prostu montaż produktów, jakimi są piece nadmuchowe.

Piece nadmuchowe są funkcjonalne

piece nadmuchoweFirma, w której pracuje współpracuje z producentem właśnie takich pieców. Więc, gdy oni mają zamówienie na zakup, to także my dostajemy zamówienie na montaż. Dla mnie montaż tych produktów, jakim jest piec nadmuchowy, to nie jest jakieś trudne wyzwanie. Robiłem to nie raz. Piec z nadmuchem musi zostać odpowiednio oraz prawidłowo podłączony do instalacji centralnego ogrzewania. Zarówno rury wyprowadzające wodę, jak i te którą ja z powrotem pompują musza być nienagannie podłączone. Lubię obserwować, jak nowi pracownicy czy nasi praktykanci walczą z tym. Po czym ja ich uświadamiam, jak to zrobić. To taki mały mój triumf. Piece z nadmuchem, obecnie, myślę, że jest to świetne rozwiązanie. Dawniej montowaliśmy piece, które nie były tak wydajne oraz funkcjonalne jak obecne piece nadmuchowe. Piec nadmuchowy można kupić w różnej cenie. Wszystko zależy czy ma podajnik, czy też nie. Poza tym cena również zależy od producenta. Jednak taki piec z nadmuchem to świetna inwestycja w ogrzewanie swojego domu. Jak będę wymieniał u siemię mój stary, wysłużony kocioł, to na pewno zdecyduje się na piece z nadmuchem. Moja praca jest fajna. Nie siedzę w nudnym biurze za biurkiem przez te osiem godzin, jak nie więcej. Odwiedzam co róż nowe miejsca. Bo wiadomo, że montaże nigdy nie odbywają się w tym samym miejsca.

Do tego mogę poznawać nowych ludzi/ wiele razy słyszałem jakieś ciekawe historie. To właśnie jest fajne w tej mojej pracy. Mam nadzieję, że was nie zanudziłem. Dlatego już kończę. Pozdrawiam. A, i polecam jeszcze stronę z informacjami o piecach – piece-nadmuchowe.pl.