Press "Enter" to skip to content

Praca w pieczątkach i urodziny

Renata Arciszewska 0

Mam ten zaszczyt i jestem chrzestną. Moja chrześniaczka w tym miesiącu ma urodziny i kończy osiemnaście lat. Wypada aby kupić jej coś niezwykłego, tak aby miała pamiątkę na całe życie. A więc nie może to być zwykła kartka z życzeniami, ale pewnie też taką kupię.

Profesjonalne pieczątki w Krakowie a zamówienia

pieczątkiAle oprócz tego pomyślałam, że może jej kupię taki ładny, srebrny lub złoty wisiorek. Na samym końcu będzie takie serduszko z grawerunkiem. Obecnie grawerowanie nie jest takie drogie. Śmiało można zrobić taki prezent urodzinowy. Ja mieszkam od niej dość spory kawałek drogi, jakieś pięćdziesiąt kilometrów. Ale zawszę chętnie przyjadę do niej do Krakowa, zwłaszcza, że urodziny obchodzi w sobotę. Najpierw pewnie będzie takie przyjęcie urodzinowe w gronie rodzinnym, a potem pewnie uda się gdzieś na imprezę z przyjaciółmi. Ale chyba i tak do niej przyjadę w piątek, przyda mi się jeden dzień wolnego w pracy. W fabryce jest teraz przestój, nikt nie składa nowych zamówień na profesjonalne pieczątki Kraków, więc mogę wziąć wolne. Myślę, że kupię jej jeszcze trochę słodyczy, może taki niewielki kosz ze słodyczami. Pomimo, że mieszkamy od siebie spory kawałek drogi, to i tak mamy ze sobą bardzo dobry kontakt. Często rozmawiamy ze sobą przez internet. Może też dlatego, że ja wcale nie jestem od niej o wiele starsza. Różnica wieku między nami wynosi siedem lat. To raczej nie jest zbyt dużo. Raczej łączą nas takie relacje przyjacielskie. A mieć dobrego przyjaciela w obecnych czasach to rzadkość.

Pomimo, iż przyjadę w piątek, to prezent i tak wręczę jej dopiero w sobotę po rodzinnym obiedzie. Pewnie jej rodzice tez będą jej wręczać prezenty i dziadkowie, więc i dla mnie będzie to idealna pora na wręczanie prezentów. Oby tylko jej się spodobał ten wisiorek i żeby chciała go nosić. Zobaczymy co powie.