Press "Enter" to skip to content

Praca w firmie produkującej zawiesia pasowe

Maniek Legowski 0

Dowiedziałem się, że jest u nas w Bydgoszczy firma produkcyjna, która szuka ludzi do pracy i podobno dobrze płacą. Ja mam umowę zlecenie i nie jestem do końca zadowolony z warunków zatrudnienia, dlatego ta informacja mnie ucieszyła. Będę mógł zmienić swoje życie, zwłaszcza, że producent daje umowę o pracę.

Czym są zawiesia pasowe?

zawiesia pasoweChcemy kupić dom na kredyt a taka umowa zdecydowanie mi to umożliwi. Pojechałem do tego przedsiębiorstwa, by uzyskać jak najwięcej informacji. Pytano mnie o tam o różne rzeczy. Miałem wyjaśnić czym są tanie zawiesia pasowe oraz czy wiem w jakich branżach są owe zawiesia stosowane. Ja to nie miałem pojęcia na ten temat, ale logika podpowiadała mi po co są zawiesia pasowe i zgodnie z przeczuciem odpowiadałem na pytania. Jak facet zapytał mnie o pasy zawiesia to tak popłynąłem, że sam byłem w szoku skąd u mnie taka wiedza! Nie przywiozłem ze sobą żadnych dokumentów, dlatego zostałem poproszony o ich skompletowanie i pojawienie się następnego dnia. Wtedy też mam mieć rozmowę z kierownikiem produkcji, który ostatecznie zdecyduje czy zostanę zatrudniony. W domu jeszcze dokładnie sprawdzę wszystkie zawiesia i będę przygotowany do rozmowy. Dowiedziałem się jednak, że i tak będę miał najpierw szkolenie przygotowawcze co mnie znacznie uspokoiło. To, że wiedziałem po co są zawiesia nie oznaczało, że będę potrafił je wykonać. Jakoś mam dosć dobre przeczucia i wiem, że ten producent mnie zatrudni. Jestem zdecydowanym i pracowitym człowiekiem a moje doświadczenie zawodowe zrobiło ogromne wrażenie. Następnego dnia bardzo chętnie pojechałem do tej firmy.

Jeżeli chodzi o zawiesia to już wiedziałem wszystko na ich temat i odpowiem na każde pytanie. Okazało się, że kierownik produkcji od razu jak zobaczył moje papiery to przyjął mnie do pracy.