Press "Enter" to skip to content

Praca, magazynier i piloty do bram

Maniek Legowski 0

Właśnie skończyłem studia. Szukam teraz pracy jako magazynier lub kierowca. Siostra Ala znalazła mi ogłoszenie w gazecie lokalnej. Producent, który jest bardzo znany na rynku i ma bardzo dobra opinię wśród klientów i pracowników poszukuje magazyniera. Wysłałam swoje dokumenty i czekałem na rozmowę kwalifikacyjną.

Piloty do bram oraz siłowniki na magazynie

Piloty do bramPani Magdalena zadzwoniła następnego dnia. Mówiła, że pilnie poszukują magazyniera i zapytała czy mogę podejść w ciągu godziny. Okazało się, że jeden z magazynierów złamał nogę i nie będzie go przez dwa miesiące w pracy. Producent, akurat ma bardzo wiele zleceń a automatyka do bram cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. Zgodziłem się, żeby podjąć prace od jutra. Dzisiaj pani wpuściła mnie na magazyn, żebym zobaczył czym dokładnie będę się zajmować. Do moich obowiązków będzie należało umieszczanie we właściwym miejscu na magazynie bram i innych części, które są do nich potrzebne. Napędy do bram muszą być poukładane w odpowiedni sposób, żeby przy pakowaniu do wysyłki, którą także będę się zajmował nie było problemów z ich znalezieniem. Napędy do bram mają znajdować się blisko siłowników. Napędy do bram dwuskrzydłowych mają być koło różnych rodzajów bram. Jest kilka rodzajów i wszystko ma być w jednym miejscu. Mocne piloty do bram są małe więc znajdują się na specjalnej półce. Siłowniki do bram muszą być koło napędów. Troce dużo tych wszystkich informacji jak na pierwszy raz. Pani wiedziała z moich dokumentów, że ukończyłem kurs na wózki widłowe.

W tej pracy jest to wymagane, ponieważ wszystkie bramy i napędy są ciężkie. Przy pakowaniu do klienta nie należy ich dźwigać osobiście tylko przewozić za pomocą wózka. Mam nadzieję, że uda mi się szybko wszystkiego nauczyć i nie będę popełniał dużo błędów.