Press "Enter" to skip to content

Praca jako operator miniładowarki

Maniek Legowski 0

Od zawsze pasjonowały mnie duże maszyny. Kiedy inne dzieci bawiły się resorakami – wyścigowymi autkami, ja pokonywałem szlaki na dywanie, dzierżąc w dłoni zabawkową koparkę. I tak mi zostało do dziś, że zamiast aut osobowych wolę maszyny budowlane. Gdy tylko podrosłem, zdecydowałem się rozwijać w tym kierunku i podjąłem się kursu, dzięki któremu miałem uzyskać uprawnienia do poruszania się koparkami, ładowarkami, równiarkami i innym sprzętem.

Zalety miniładowarek CASE

miniładowarki CASEI w ten oto sposób zostałem operatorem miniładowarki CASE. Taki bowiem sprzęt znajdował się w firmie budowlanej znajdującej się raptem 150 metrów od mojego miejsca zamieszkania – tam właśnie podjąłem swoją pierwszą w życiu pracę. Cieszę się, że tak trafiłem, ponieważ okazało się, że miniładowarki CASE są idealne do obsługi nawet przez mało doświadczoną osobę. Charakteryzują się bowiem bardzo dobrymi parametrami technicznymi, cechuje je także możliwość łatwego i szybkiego wymieniania osprzętu bez konieczności wychodzenia z kabiny. Ponadto producent zadbał w stu procentach o bezpieczeństwo, ponieważ takie ładowarki posiadają duże, antypoślizgowe stopnie, a przy drzwiach jest poręcz, dzięki czemu wsiadanie oraz wysiadanie jest w pełni bezpieczne. W firmie posiadaliśmy model miniładowarki z 2016 roku, a więc stosunkowo nowy. I dzielnie się sprawował przez kolejne pięć lat. Jednakże wraz z rozwojem przedsiębiorstwa szef zdecydował się wymienić zaplecze maszyn budowlanych.

Miałem w tym swój mały udział, ponieważ pytał mnie, jakie maszyny chciałbym prowadzić. Powiedziałem mu, że powinniśmy zostać przy CASE, ponieważ jest to firma, która oferuje maszyny budowlane najwyższej jakości. Doskonale się one sprawdzają – szef przyznał mi rację i w ten sposób w naszej firmie pojawiły się nowe maszyny od CASE.