Press "Enter" to skip to content

Poznaję producenta tanich pudełek kartonowych

Renata Arciszewska 0

Mój tata prowadzi własną hurtownię spożywczą. Dzięki jego zaradności mamy sporo pieniędzy i stać nas na bardzo dużo. Tata rozważnie podejmuje współpracę z producentami i dzięki temu może zachować zawsze bardzo atrakcyjne ceny.

Człowiek produkujący tanie pudełka kartonowe jest bardzo znany

produkcja tanich pudełek kartonowychOd jakiegoś czasu pojawiam się u ojca w hurtowni i mu pomagam pakować produkty do opakowań kartonowych. Dzięki temu dostanę zawsze parę gorszy i mogę pieniądze przeznaczyć na co tylko chcę. Tego dnia zauważyłem, że brakuje nam opakowań i od razu pobiegłem do taty. Poprosił, bym pojechał do producenta po opakowania. Powiedział, że tylko tam mam jechać, bo w tym przedsiębiorstwie odbywa się produkcja tanich pudełek kartonowych i dzięki temu możemy sporo zaoszczędzić. Dostałem adres i pojechałem w drogę. Na miejscu przywitał mnie człowiek, którego tata poinformował, że przyjadę. Od razu go poznałem. bo to znany producent pudełek i widziałem nawet z nim wywiad w telewizji. Nie miałem nawet pojęcia, że to właśnie w jego przedsiębiorstwie odbywa się produkcja tanich pudełek kartonowych i byłem zadowolony, że mogłem poznać tego człowieka. Pracownicy firmy zapakowali mi wszystkie pudełka kartonowe i mogłem wrócić do hurtowni, aby dokończyć pakowanie produktów spożywczych. Od razu tacie powiedziałem z jakim człowiekiem się spotkałem, ale doskonale wiedział o wszystkim. Powiedział, że współpraca z tym producentem jest bardzo udana i nie wyobraża sobie, aby zaopatrywać się u kogoś innego w takie pudełka kartonowe.

To był bardzo ciekawy dzień i jak wróciłem z hurtowni to od razu opowiedziałem kolegom kogo dziś poznałem. Byli pod wrażeniem i zazdrościli mi takiej znajomości. Ja mogę ciągle jeździć dla taty po te opakowania, bo to czysta przyjemność.