Press "Enter" to skip to content

Poszukuję pracownika z doświadczenie w praniu tapicerki

Ola Bednarz 0

Moja firma jest na rynku już od czterech lat. Pan Sławek, który u mnie pracował od samego początku zdecydował się na zagraniczny wyjazd. Jego żona dostała dobrą ofertę pracy za granicą i pojechał razem z nią.

Pranie tapicerki i najlepsze środki

pranie tapicerki Za granicą ma więcej możliwości i zupełnie go rozumiem. Zostałam na lodzie bo nie mam pracownika do wykonywania zleceń. Teraz muszę szybko znaleźć specjalistę, który będzie miał doświadczenie w czyszczeniu dywanów i tapicerek. Moja firma przez cały okres działalności zapracowała na dobrą opinię i bardzo zależy mi żeby ją utrzymać. Czyszczenie tapicerki było wykonywane przy użyciu najlepszych środków dokładne pranie tapicerki w Warszawie w samochodzie było wykonywane na miejscu w naszej firmie. Dzięki temu mogliśmy samochód szybko wysuszyć klient na następny dzień odbierał auto z czystą tapicerką w środku. Pranie wykładzin było przez nas wykonywane nie tylko u klientów indywidualnych. Współpracowaliśmy z wieloma firmami. Firmy i korporacje zazwyczaj na salach telemarketingowych mają wykładziny. Dwa a nawet trzy razy w roku od każdej firmy z którą współpracujemy mieliśmy zlecenia odnośnie czyszczenia wykładzin. Pranie wykładzin to dla nas bardzo dochodowe zlecenia. Muszę szybko znaleźć odpowiedniego pracownika za pana Sławka. Nie będzie to łatwe ale nie mam innego wyjścia. Mieszkam w miejscowości Warszawa i postanowiłam zamieścić ogłoszenie w gazecie codziennej, którą przegląda wiele osób poszukujących pracy od samego rana miałam wiele telefonów. Umówiłam się na jutro z trzema osobami, które mają doświadczenie w praniu tapicerek. Pranie dywanów musi być wykonywane profesjonalnie. Czyszczenie dywanów to podstawowa usługa dla klientów.

Moja firma gwarantuje najlepszy sprzęt i środki czyszczące. Czyszczenie dywanów i wykładzin musi być wykonywane dokładnie. Zanim zatrudnię nowego pracownika a pewno zlecę mu próbną pracę do wykonania.