Press "Enter" to skip to content

Porady prawne tematem pracy studenckiej

Kaśka Wilczewska 0

Nazywam się Marcelina i mam dwadzieścia lat, w Krakowie mieszkam od urodzenia i obecnie jestem studentką. Musiałam napisać pracę na zaliczenie i zabrałam się za to od razu, ponieważ zostało mi niewiele czasu.

Na czym polegają porady prawne

porady prawneTemat był obszerny, więc opisałam na początek prawo pracy i powołałam się na konkretne przepisy i podałam przykłady. Nie miałam pojęcie na czym polega zakładanie fundacji, więc poprosiłam Ewę, żeby mi napisała ten rozdział. Ewa często mi pomaga. W pracy musiałam opisać na czym polegają porady prawne Kraków oraz w jakich sytuacjach należy się po taką poradę zgłosić. Sporo tego miałam i pewnie moje wypracowanie będzie grubości książki, ale musiałam napisać o wszystkim. Zanim wzięłam pod lupę zakładanie spółek poszłam po kanapkę, ponieważ nie jadłam obiadu i byłam już głodna, przez co nie mogłam się skupić. Opisanie na czym polega zakładanie spółek poszło mi bardzo sprawnie, ponieważ mój tata się w tym specjalizuje i mam od niego bardzo dużo informacji na ten temat. Na koniec została mi obsługa prawna firm, bardzo lubię ten temat, ponieważ w przyszłości chce mieć swoje własne biuro prawne. Ewa zadzwoniła do mnie po około dwóch godzinach i powiedziała, że zakładanie fundacji mam napisane i wysłała mi wszystko na emalia. Muszę tylko wrzucić jej tekst w odpowiednie miejsce w wypracowaniu i sprawa załatwiona. Ewa z kolei słabo sobie radzi jeżeli chodzi o prawo pracy i zawsze jak jest jakaś praca do napisania to ja jej pomagam. Ewa się śmiała, że otworzymy własne biuro, gdzie będzie dostępna obsługa prawna firm i pomoc jeżeli chodzi o zakładanie fundacji.

No tak, ale będziemy musiały kogoś zatrudnić, żebyśmy mogły świadczyć usługi w innych zakresach, gdzie nasza wiedza jest zdecydowanie słaba. Z pracy oczywiście dostałam zaliczenie.