Press "Enter" to skip to content

Pomysł na wystrój salonu

Dorota Romańska 0

Remont w domu jest bardzo czasochłonnym zajęciem. Najlepiej jest zatrudnić do tego wykwalifikowaną ekipę.  Niech fachowcy zajmą się wyburzaniem ścian, układaniem płytek oraz malowaniem, a nam zostanie przyjemny wybór mebli i dodatków. Najciekawszym miejscem do aranżacji jest salon, w którym można zastosować najwięcej kolorów i dodatków oraz wkomponować nowoczesne, wygodne i funkcjonalne meble.

Jakość i styl mebli z Lubina

lubin mebleTworząc przestrzeń w salonie, musimy wziąć po uwagę do czego będziemy go używać. Czy jest to jedynie miejsce do wypoczynku i przyjmowania gości czy także jadalnia i pokój sypialniany. Jeśli nasze mieszkanie nie jest duże, można je podzielić na strefy, w których każda będzie się różniła od drugiej innym wystrojem. Zaczynając od otwartej kuchni, po część jadalnianą, a kończąc na miejscu do wypoczynku z dużym telewizorem i wygodną rozkładaną kanapą do przenocowania gości. Oprócz tego, w salonie powinien znajdować się niewielki stolik kawowy oraz lubin meble pod telewizor z kilkoma szufladami na drobiazgi. Całość dopełnią modne zasłony, przyjemny w dotyku dywan oraz kolorowe miękkie poduszki. W zależności od gustu użytkowników ściany oraz meble mogą być w bardzo różnych kolorach. Bardzo dobrze sprawdzają się białe meble, ponieważ bez trudu można do nich dobrać różnobarwne dodatki, nie zaburzając z tej sposób estetyki pomieszczenia. Dobrze komponują się też ciemne meble, dzięki którym salon nabierze elegancji.

To w jaki sposób urządzimy nasze miejsce do wypoczynku, zależy tylko od nas. Jeśli nie potrafimy sami dobrać mebli oraz dodatków warto jest poprosić o pomoc projektanta lub pracownika sklepu meblowego. Najlepiej jest zamawiać meble w sklepie stacjonarnym, ponieważ daje nam to gwarancję wyboru wygodnych i modnych mebli.