Press "Enter" to skip to content

Pomoc przy wynajmowaniu namiotów weselnych

Monika Zezik 0

Moja przyjaciółka organizowała w tą sobotę wesele. Aśka mieszka na wsi. Jej rodzice mają gospodarstwo agroturystyczne. Zawsze Asia opowiadała mi o swoim rodzinnym domu ale na weselu byłam pierwszy raz w tych okolicach. My poznałyśmy się na studiach.

Wynajem namiotów weselnych na trzy dni

wynajem namiotów weselnychAsia zawsze marzyła, żeby ślub dał im ksiądz na powietrzu wśród kwiatów. Wesele natomiast miało być w dużym i pięknie przystrojonym namiocie. Na początku ten pomysł wydawał mi się dziwny. Jednak po imprezie wiem, ze to był pomysł trafiony jak najbardziej. Sama tez chciałabym żeby moje wesele wyglądało tak samo. Pomogłam jej znaleźć producenta, który zajmował się wynajmem namiotów. Wynajmę namiotów weselnych to bardzo prosta sprawa. Podpisuje się umowę, na wskazany adres przyjeżdża specjalista, który wszystko rozstawia. Po zakończeniu umowy przyjeżdża i namiot zostaje złożony, zabrany. Wynajem namiotów wychodzi dużo taniej niż zamówienie lokalu weselnego. Są różne rodzaje namiotów. W zależności od okazji, można wynająć namioty bankietowe lub na przykład namioty cateringowe. Nie wiedziała, że jest aż taki wybór. Wynajem hal namiotowych obiło mi się o uszy bo mój brat pracuje w sklepie budowlanym i tam często widziałam takie duże namioty z kafelkami czy płytkami. Namioty cateringowe można wynająć ale można tez kupić. Pomogłam Asi w załatwieniu wszelkie formalności. Asie interesował tylko wynajem. Pojechałyśmy do siedziby. Asia podpisała dokumenty. Tani wynajem namiotów weselnych standardowo podpisywało się umowę na trzy dni.

Poza weselem wchodziły także poprawiny. Pogoda nam dopisała. Namiot był pięknie ozdobiony. Pomagałam dmuchać balony i dekorować namiot. Stoliki było okrągłe. Stoliki i krzesła załatwiał pan młody. Nie spodziewałam się, że namiot weselny może robić takie wrażenie.