Press "Enter" to skip to content

Podwójne karnisze z metalu

Justyna Zawicka 0

Jeśli lubimy mieć w oknach firany oraz zasłony jednocześnie powinniśmy zakupić karnisze metalowe podwójne. Takie karnisze znajdziemy w każdym sklepie z akcesoriami budowlanymi oraz do domu. Obecnie w sklepach mamy bardzo dużo rodzaji takich karniszy. W różnych kolorach i w różnych kształtach. Zarówno srebrne, złote jak i czarne lub białe. Każdy wybierze coś idealnego do swoich okien. Każde pomieszczenie z pięknymi firanami nabiera stylu oraz nowoczesności. 

Karnisze podwójne do wszystkich okien

karnisze metalowe podwójneNajczęściej karnisze metalowe podwójne kupowane są do salonu. Tam gdzie mamy duże ok o balkonowe lub podwójne okno tarasowe. W modnie urządzonych mieszkaniach lub domach, gdzie pomieszczenia urządzone są ze smakiem i w dobrym guście, takie podwójne karnisze są niemal nieodzownym elementem dekoracji. Podwójne karnisze pięknie prezentują się z długimi zasłonami wręcz do samej podłogi. Zazwyczaj takie zasłony kupowane są w jednym kolorze z tkaniny miękkiej i nie potrzebującej prasowania. Karnisze podwójne w kolorze złotym będą świetnym elementem dekoracyjnym w pomieszczeniach, które są urządzone w minimalistycznym stylu na wzór skandynawski. Każda sypialnia z podwójnym karniszem będzie wyglądać stylowo. W ciągu dnia zasłony można ściągnąć na jedną stronę, a w nocy można je rozsunąć, by zasłonić się od świateł z zewnątrz. Białe karnisze natomiast bardzo często kupowane są do kuchni. Białe kafle, meble oraz dodatki kuchenne świetnie będą współgrać z takimi karniszami.

Jeśli nie jesteśmy zwolennikami rolet okiennych i wolimy klasyczne firany z zasłonami powinniśmy kupić i zamontować podwójne karnisze metalowe. Na jednej części tej bliżej okna wieszamy firany, a na tej drugiej wieszamy zasłony. Taki okna, w których wiszą piękne i modne firany są zawsze na czasie.