Press "Enter" to skip to content

Planowanie imprez masowych to moja praca

Dorota Romańska 0

 Zawsze byłam dobra w organizacji różnych przedsięwzięć. Umiałam przygotować wycieczkę klasową, spotkania ze znajomymi, wyjazdy nad morze, czy studniówkę. Byłam też przewodniczącą klasy i dobrze wywiązywałam się ze swoich obowiązków. Chciałam w przyszłości jakość wykorzystać swój talent.

Planowanie imprez to moja pasja

planowanie imprez masowych w WarszawieDlatego też marzyłam o tym, żeby w przyszłości wykonywać planowanie imprez masowych w Warszawie. Im większa impreza tym większe wyzwanie, jednak mnie to nie przerażało, a motywowało do działania. Najpierw pracowałam jako wolontariusz przy różnych festiwalach muzycznych, filmowych, czy teatralnych. Potem dostałam się na praktyki do jednej z agencji eventowych w Warszawie. Byłam na kilku imprezach jakie organizowali, i widziałam, że wszystko zawsze było a najwyższym poziomie. Bardzo się cieszyłam, że moje podanie o staż zostało rozpatrzone pozytywnie. Samodzielnie jeszcze nie planuję imprez, ale przy nich pomagam. Zajmuje się mną Katarzyna, która pracuje w agencji już od pięciu lat. Mam więc szansę wiele się od niej nauczyć. Na początku zawsze przygotowuję sobie spis zadań do wykonania i tego, czego oczekuje klient. To pozwala dobrze wszystko zorganizować i nie zapominać o ważnych rzeczach. Potem przechodzi się do rozmów z właścicielami sali, muzykami czy fotografami, zatrudnianymi do robienia pamiątkowych zdjęć na imprezie. Jest to coraz popularniejsze, bo każdy woli mieć profesjonalne zdjęcia, a nie takie robione przez uczestników komórką. Można je potem wykorzystać na stronie internetowej firmy.

Na końcu trzeba wszystko sprawdzić, upewnić się, że przelewy doszły i że nic się nie zmieniło w ustaleniach. Potem trzeba nadzorować prace ekip technicznych i przebieg wydarzenia, żeby nie było nieporozumień ani wpadek.