Press "Enter" to skip to content

Piszę pracę zaliczeniową o biurze rachunkowym

Ola Bednarz 0

W mojej szkole łatwo nie jest, ale nic dziwnego, bo jest ona jedną z tych, co ma bardzo wysoki poziom nauczania. Wiadomo, że i od nas się sporo wymaga. Ja ze wszystkimi nauczycielami świetnie się dogaduję, bo jestem jednym z lepszych uczniów w naszej Bydgoskiej szkole.

Biuro rachunkowe jest mi znane

biuro rachunkowe Niedawno dowiedziałem się, że szykuje się konkurs dla najbardziej wybitnych uczniów, ale warunkiem udziału jest napisanie pracy zaliczeniowej. Tematem była księgowość szeroko rozumiana, gdzie do opisania były wszystkie dostępne usługi księgowe oraz należało wskazać różnorodne biura księgowe w naszej okolicy. Wiedziałem, że jak napiszę to wypracowanie to będę miał ogromne szanse na wygranie konkursu. Dlaczego? A właśnie dlatego, że moja mama prowadzi własne tanie biuro rachunkowe w Bydgoszczy i moja wiedza na ten temat jest bardzo obszerna. Doskonale wiem jak działają biura rachunkowe i znam wszystkie, które mieszczą się w Bydgoszczy. Nauczycielka wiedziała, że moja mama świadczy usługi księgowe i była przekonana, że z napisaniem tej pracy zaliczeniowej nie będę miał żadnych problemów. Oboje o tym wiedzieliśmy. Poza tym nie raz pomagałem mamie prowadzić księgowość co pozwoliło mi na zdobycie sporego doświadczenia. Chętnie mamie pomagam i sam pytam o jakieś zajęcia. Biuro rachunkowe mojej mamy zatrudnia wiele osób, ale największe spółki moja mama zawsze obsługuje samodzielnie. Znam doskonale całą księgowość i często mama pozwala mi pracować samodzielnie. Za wypracowanie zabrałem się zaraz po powrocie ze szkoły. Od poniedziałku zaczynałem treningi na siłowni i wiedziałem, że będę miał nieco mniej czasu.

To wypracowanie jest dla mnie bardzo ważne, dlatego chciałem się za nie zabrać od razu. Zgodnie z moimi, jak i nauczycielki oczekiwaniami wypadłem doskonale. Wygram ten konkurs.