Press "Enter" to skip to content

Pierwszy zabieg czyli mikrodermoabrazja

Ola Bednarz 0

Nazywam się Patrycja. Mieszkam w Szczecinie. Mimo iż mam już dwadzieścia lat to nigdy nie byłam u kosmetyczki. Za namową mamy postanowiłam znaleźć jakiś salon kosmetyczny, do którego pójdę.

Mikrodermoabrazja to dobry zabieg

mikrodermoabrazjaNie mam pojęcia jakie są zabiegi i na czym polegają, dlatego zanim znajdę gabinet kosmetyczny to poczytam na ten temat. Postanowiłam poszperać w internecie. Po wpisaniu interesującego mnie tematu wyskoczyło mi hasło mikrodermabrazja, więc od razu zabrałam się za lekturę. Zabieg jest naprawdę bardzo fajny i widziałam na zdjęciach, ze przynosi efekty, więc zapisałam go sobie i postanowiłam wziąć pod uwagę. Jako druga pojawiła się mezoterapia, ale po przeczytaniu na czym ten zabieg polega uznałam, że mam ładną i młodą cerę, więc na taki zabieg zdecyduję się w późniejszym czasie. Bardzo się zaskoczyłam kiedy w propozycjach zabiegów pojawiła się depilacja laserowa, ponieważ nie wiedziałam, że salon kosmetyczny też tego typu zabiegi ma w ofercie. Skończyłam czytać i uznałam, że jestem gotowa aby odwiedzić gabinet kosmetyczny i zapisać się na pierwszy w życiu zabieg. U nas w Szczecinie jest salon kosmetyczny, który prowadzi Pani Maria i to właśnie do niej zdecydowała się wybrać. Pani Maria powiedziała, że na początek będzie dobra mikrodermabrazja, która przygotuje moją cerę do dalszych zabiegów. Mam cerę trądzikową i wiele blizn, dlatego na początek się ich należy właśnie pozbyć. Cieszę się, że w końcu się zdecydowałam. To była dobra decyzja, bo moja cera teraz będzie wyglądała o wiele lepiej.

Jak już przejdę wszystkie niezbędne zabiegi to zdecyduję się na kolejne, które pomogą utrzymać moją cerę w doskonałej kondycji. Jak wróciłam do domu od razu powiedziałam mamie, że będę miała zabieg i jest mikrodermabrazja, którą poleciła mi Pani Maria.

Takie zabiegi oferuje nam ikeszczecin.pl