Press "Enter" to skip to content

Pierwsze zakupy dla niemowlaka

Olaf Niewiadomski 0

Jako młoda mama wiem, że czas jest jest teraz dla mnie bardzo ograniczony. W sumie na nic nie mam czasu i wszystko załatwiam między jednym spaniem dziecka a prasowaniem. Jest to bardzo ciężkie do zrobienia logistycznie.

Sklep dla niemowląt i jego asortyment

sklep dla niemowlątOczywiście od czasu do czasu pomaga mi w moich obowiązkach moja mama wtedy mam chwilę wytchnienia i nawet czasem udaje mi się wypić ciepłą kawę. Jednak mama mieszka w Warszawie i nie za często może do mnie w związku z tym przyjeżdżać. Zresztą ma także swoje obowiązki domowe a ja w gruncie rzeczy staram sobie jednak jakoś radzić. Oczywiście wychodzi mi to raz lepiej raz gorzej. Jednak z czasem doszłam już chyba do jakiejś wprawy jak maksymalnie wykorzystać czas wolny. Na przykład praktycznie przestałam chodzić do sklepów stacjonarnych. Po prostu z dzieckiem nie jest to takie proste. Znalazłam sklep dla niemowląt w internecie gdzie wysyłka jest bezpłatna. W sumie bardzo dużo rzeczy tam kupuje i jestem zadowolona z tych właśnie zakupów. Jeszcze gdy byłam w ciąży kupiłam tam kocyki dla dzieci, które świetnie się sprawdzają. Kupiłam tam także nosidełka dla dzieci, które ułatwiają podróże samochodem. Kupiłam także książeczki dla niemowląt, które można pokazywać dziecku już od trzeciego miesiąca życia. W sumie gdyby nie ten sklep nie wiedziałabym pewnie, że takie książeczki dla maluszków są. Są to przecież zupełnie inne książeczki niż dla dziecka rocznego. Zresztą ostatnio została przeze mnie kupiona tam sprytna plastelina dla córki siostry.

 

Normalnie musiałabym pojechać pewnie do galerii handlowej i tam kupić rzeczy a przy okazji stracić dużo czasu. Jednak w ten sposób mogę sobie nie wychodząc z domu i nie tracąc czasu dokonać takich zakupów. Myślę, że dla każdej szczególnie młodej mamy, która dopiero wchodzi w nową rolę jest to dobre rozwiązanie.

Zapracowanym mamom poszukującym godnych zaufania akcesoriów dla maluszków polecam stronę http://www.tutulandia.com