Press "Enter" to skip to content

Personalizacja samochodu naklejkami 3D

Gracjan Lukierski 0

 

Ostatnio zainteresowani lekkim przyozdobieniem naszego auta zaczęliśmy rozglądać się za ciekawymi wzorami naklejek na samochód. Zaskoczyło nas, że w sprzedaży dostępnych jest tak wiele rodzajów takich zdobień. Najbardziej jednak spodobały nam się naklejki, które mają za zadanie oddawać efekt trójwymiarowy.

Nietypowe naklejki 3D na samochody

naklejka 3d na samochódJak się okazuje nawet wybór takich naklejek nie jest łatwy. Znaleźliśmy naklejki, które przedstawiały po prostu nadruk sprawiający wrażenie wymiarowości, a także takie, które okazały się być właściwie bardziej broszkami niż naklejkami. Mimo to opis i producent uparcie nas przekonywali, że dany produkt to naklejka 3D na samochód. No cóż… Nie będziemy się przecież z tym kłócić. Postanowiliśmy zamówić dwa rodzaje naklejek. Wybraliśmy taką, która wygląda jakby z dziury w naszym samochodzie wylatywał samolot oraz inną, chromową, przedstawiającą odcisk kocich łapek. Naklejki przyszły do nas po krótkim czasie oczekiwania. Co pierwsze sprawiło na nas wrażenie? Wykonanie naklejki z chromu. Faktycznie, bardziej przypominała broszkę, ale wyglądała na solidną pracę i zdawała się wytrzymać dłużej, niż pierwsza naklejka, która już po rozpakowaniu trochę się zawijała i gdzieniegdzie taśma nie była dokładnie doklejona. Producent w opisie przekonywał nas, że chromowe naklejki są łatwe w montażu, więc postanowiliśmy się o tym przekonać. Dokładnie odtłuściliśmy wybrane przez nas miejsce na samochodzie i nakleiliśmy naklejkę. Naklejkę winylową również przykleiliśmy, chociaż okazało się być to dość problematyczne, ze względu na zawijające się rogi.

Po kilku tygodniach możemy zgodnie stwierdzić, że naklejka z chromu sprawdza się niesamowicie i jeszcze nic się z nią nie zaczęło dziać, mimo mycia auta oraz docierającego brudu z otoczenia. Naklejka z winylu zaś zaczęła się odklejać, co najprawdopodobniej było spowodowane złym jej stanem tuż po dostawie. Jeżeli mam być szczera, to jeśli znowu zechcemy udekorować samochód to tylko naklejkami z chromu od naszego zaufanego producenta!